Fudbal

Argentinac preuzima Čelsi

Maurisio Poketino vjerovatno će biti novi menadžer Čelzija, objavila je madridska Marka.

Argentinski trener trebao bi da preuzme klupu londonskih ,,plavaca“ čim se završi sezona Premijer lige. Trenutno ekipu vodi klupska legenda Frenk Lampard, ali kao privremeno rješenje.

U prethodnih nekoliko sedmica, kako se navodi, čelnici Čelzija imali su nekoliko sastanaka sa Poketinovim agentima. Zajednički osjećaj je da su pregovori bili pozitivni i uspješni i da je dogovor blizu.

Send this to a friend