Juventusu se ne piše dobro.
Nakon što su ga kaznile italijanske vlasti, isto bi mogla da uradi i Uefa, navode mediji sa Apenina.
Zbog finansijskih malverzacija kažnjen oduzimanjem 15 bodova, a njegovi bivši članovi uprave zabranom djelovanja u fudbalu, a sada bi “stara dama” mogla da bude izbačena iz evropskih takmičenja.
Mediji iz Italije, naime, spekulišu da Uefa razmatra da Juve suspenduje na tri sezone, počev od naredne.
Kako god, klub iz Torina je najavio da će se žaliti na pomenute odluke.



