Levante sa igračem više ispustio Atletiko

Fudbaleri Levantea i madridskog Atletika igrali su neriješeno 2:2 na otvaranju posljednje runde Primere.

Imao je tim iz Valensije visoku prednost na poluvremenu, potom i igrača više da održi to vođstvo, ali su “kolčonerosi” i u meču bez rezultatskog značaja pokazali prepoznatljivi borbeni duh.

Kabaco i Rođer dobijeli su kapitalnih 2:0 Levanteu, nakon čega je Atletiko ostao sa desetoricom zbog isključenja Koreje.

To nije poremetilo Madriđane koji golovima Rodriga i Kamelja dolaze do izjednačenja.

Mogao je Levante ipak do trijumfa – igrao se 87. minut kada je strijelac drugog pogotka Rođer zatresao prečku.

Ovaj meč su zbog povreda propustili Nikola Vukčević i Stefan Savić.

Atletiko sezonu završava na drugom mjestu, dok je Levante prošlog vikenda prebrinuo brige oko opstanka.