Ivanu Perišiću, Marcelu Brozoviću i Šimetu Vrsaljku mogao bi da se pridruži još jedan reprezentativni kolega.
Najbolji igrač Mundijala, Luka Modrić, iskazao je želju da napusti Real Madrid i pojača Inter.
“Kraljevski klub” je nedavno ostao bez Kristijana Ronalda, a ostaje da se vidi hoće li dati zeleno svijetlo i sjajnom vezisti koji u septembru puni 33 godine .
Modrić je poručio Interovim čelnicima da je raspoložen za transfer, a ulje na vatru je dolio Marcelo Brozović koji je na Instagramu okačio fotografiju sa Modrićem u crno-plavima majicama Hrvatske uz poruku „Dogovor je pao…“
Bivši igrač Totenhema je trenutno na odmoru i za vikend se vraća u Madrid gdje će razgovarati sa predsjednikom kluba Florentinom Perezom i saopšititi mu planove.
L.Đ.



