Defanzivac “hrabrih sokola” Aleksandar Šofranac kazao je za CG Fudbal da će naša selekcija u delu sa Kazahstanom ići na pobjedu, ali naglašava da neće biti lako.
On je istakao da svaki igrač na terenu mora dati svoj maksimum.
-Očekuje se težak meč. Cilj je jasan, a to je pobjeda. Atmosfera u elipi je odlična, što je vrlo važno. Blagi smo favoriti ali to na terenu ništa ne znači. Svaki igrač mora dati maksimum jer jedino tako možemo uzeti sva tri boda – jasan je Šofranac.



