Ognjen Jaramaz, košarkaš Partizana, smatra da je njegova ekipa zasluženop trijumfovala na gostovanju Mornaru.
Beograđani su u subotu u SC Topolica savladali Mornar sa 76:65, a Jaramaz je bio najefikasniji akter meča sa 17 pogodaka.
“Vrlo važna pobjeda, poslije neuspjeha protiv Primorske. Vrlo nezgodna ekipa Mornara, pogotovo kada igraju kod kuće, veoma je teško igrati protiv njih. Odigrali smo dobru odbranu, pogotovo u drugom poluvremenu. Mislim da smo zasluženo pobijedili”,rekao je Jaramaz.
Partizan je dobio dvije od tri dosadašnje utakmice u ABA ligi, a Beograđani će u narednom kolu opet gostovati, ekipi Cedevita-Olimpije.



