Tenis

Šarapova se vraća?

Marija Šarapova

Svojevrememno najbolja teniserka svijeta, Marija Šarapova, namjerava da prekine penziju i vrati se mečevima.

Ruskinja je karijeru prekinula prije više od tri godine, u međuvremenu se ostvarila i kao majka, a sada je ponovo počela da vježba.

“Vraćam se redovnim treninzima. Vježbam opet, jer u jakom tijelu je i jak duh”, napisala je Šarapova na društvenim mrežama.

„Marija je posljedenjih mjeseci ponovo počela da se pojavljuje u teniskim krugovima. Bila je na turniru u Montrealu, angažovala se u borbi protiv nejednakosti u visini nagradnih fondova za tenisere i teniserke…“, ističu u Rusiji.

Šarapova ima 36 godina, mjesec je starija od Novaka Đokovića, a i njena najveća rivalka Serena Vilijems je imala toliko godina kada se vratila na teren poslije porođaja.

Send this to a friend