Nakon poraza od Italije na zatvaranju grupne faze Svjetskog prvenstva u Beogradu, mlada vaterpolo reprezentacija Crne Gore saznala je protivnika u četvrtfinalu.
“Ajkulice” čeka susret sa selekcijom SAD…
Selektor naše reprezentacije, Petar Radanović rekao je da je izostanak Marka Mršića bio jedan od faktora poraza od Italijana, a osvrnuo se i na narednog protivnika.
“Nismo iskoristili određene šanse koje smo imali, rano smo ostali bez Mršića što je oslabilo napad, ipak mogu biti zadovoljan pristupom i zalaganjem, pogotov mlađih igrača. Okrećemo se duelu sa Amerikom, fizički dominantnom ekipom. Igrali smo sa njima u Beogradu, nadamo se da ćemo iskoristiti naše šanse i ako budemo na jednom pravom nivou možemo da dođemo do trijumfa i plasmana u polufinale“, zaključio je selektor Crne Gore.



