Ministarka turizma Simonida Kordić i državni sekretar Vuk Žižić, nakon svečanog otvaranja crnogorskog paviljona na Bijenalu u Veneciji, posjetili su...
Ministarka turizma Simonida Kordić i državni sekretar Vuk Žižić, nakon svečanog otvaranja crnogorskog paviljona na Bijenalu u Veneciji, posjetili su...