Hronika

U pucnjavi u Baru ranjena dva mladića

Foto: Jedro Bar, ilustracija

U pucnjavi koja se dogodila posle ponoći u Baru, ranjeni su Stojan Dabanović (21) i Oliver Jovanović (22), saopšteno je CdM-u iz Uprave policije.

Njima je nakon ranjavanja pomoć ukazana u Opštoj bolnici u Baru i van životne opasnosti su.

Jovanović je zadobio dvije rane od oružja u predjelu šake i kuka, operisan je i zadržan na jedinici intenzivne njege.

Dabanović ima povredu šake, a poslije ukazane medicinske pomoći otpušten je na ambulantno liječenje.

Kako je došlo do ranjavanja utvrdiće istraga koja je u toku.

Dabanović se, kako prenose mediji, u policijskim evidencijama vodi kao član grupe Alana Kožara koji je radio za škaljarski klan.

S.Đ.

NAJNOVIJI NAJSTARIJI POPULARNI
Maja V.
Gost
Maja V.

Poubija nam se ova omladina… A glavni zavrsavaju posao😐

bolun
Gost
bolun

Stojana kad okrenes naopacke izadji mu cigari i 20 centi iz dzepa 😂
Ozbiljan mafijas

UnikreDitsocial
Gost
UnikreDitsocial

Neko među nama nije naš.

UnikreDitsocial
Gost
UnikreDitsocial

Mir je najbolja opcija.

Окле
Gost
Окле

Колио год да сам вазда критички настројан према свим институијама у ЦГ, ође не моу приговорити. Овако нешто је прије 10 година била свакодневница у Бару, да се не лажемо (које из Бара то зна). Није бајковито али је много боље него раније. Треба изети у обзир да је то лучки град, а сви такви на свијету имају свој криминални… Više »

Igorjevtic93
Gost
Igorjevtic93

Slazem se sa tobom. Prije 7-8 god se nije moglo zivjet od mafije. Sad je stanje super. Je li policija zasluzna ili sta se desilo ne znam ali konacno se moze setat ulicama i ic u kafic bez brige

flop
Gost
flop

medjusobno su se ocistili, ali polako, neko mora da popuni njihovo mjesto

Tipi
Gost
Tipi

Mi smo narod kome treba policijski cas i kada prodje korona.

pero
Gost
pero

samo neka institucije rade posao, nista nam drugo ne treba

Tipi
Gost
Tipi

Vjerovatno je problem sto vise ni celnici institucija ne vjeruju u iste.

21.maj
Gost
21.maj

Tako je,i to od prvog mraka do svitanja.

Kotor
Gost
Kotor

Drzite se braco!!!

Čitač
Gost
Čitač

Čitaj bolje, druže, ne prezivaju se isto.

Kotor
Gost
Kotor

Porodicna nije samo krvna!! To su nasa braca

D 660 eura
Gost
D 660 eura

Ne poznajem ih.

Milos
Gost
Milos

Kako smo krenuli za dvije godine ce se pucat djeca u vrtic

Izvjestaj
Gost
Izvjestaj

Kaze Jsjs poznati policiji a na slobodi a da policija njih zatvori onda bi jsjs pisao zasto ih je zatvorila

Flop
Gost
Flop

Hahahah oliver

Jsjs
Gost
Jsjs

Poznati policiji a na slobodi? Krimu drzava

Da Hud
Gost
Da Hud

Pa?Zamisli glupe konstatacije.Ukrades zvake i postanes poznat policiji….i do kraja zivota treba da budes na mardelju je li?Bolje precuti ne brukaj familiju kad nemas sta pametno da kazes.

Viđi
Gost
Viđi

A ti kupi žvake, pa se ne śekiraj.

So & TEKILA
Gost
So & TEKILA

nema u kanadi povratnika, ne.

Palermo
Gost
Palermo

Drzi se Stojke

Bnjj
Gost
Bnjj

Favela grad, švercerski, nema ništa od ekonomije, sve investicije u risorte odoše u Boku i Bd. Grad mafije

KLM
Gost
KLM

A sta ode u Boku moj Bnjj

So & TEKILA
Gost
So & TEKILA

koji lučki grad nije švercerski?

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Gost
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Sad ce njih sve pohapsiti ovaj NOCNI VIRUS KOJI NAPADA SAMO PO MRAKU “””

So & TEKILA
Gost
So & TEKILA

da su držali odstojanje …

Support
Gost
Support

I poštovali da se poslije 22h ne bude na ulici…

So & TEKILA
Gost
So & TEKILA

nkt misli na nas.
no ljudi ne vide širu sliku.😎

Support
Gost
Support

Pa to. Samarićani neshvaćeni

Bnjj
Gost
Bnjj

Strašno

Send this to a friend