Politika

Inicijativa za smjenu Vlade predata Skupštini, potpisalo je svih 40 poslanika opozicije

Foto: Skupština CG

Poslanici opozicije, njih 40 predali su u skupštinsku proceduru inicijativu za glasanje o nepovjerenju Vladi Crne Gore.

“Kao što je i najavljeno 40 poslanika opozicije predalo je u skupstinsku proceduru Prijedlog da se glasa o nepovjerenju 42. Vladi Crne Gore”, napisao je predsjednik Socijaldemokratske partije Raško Konjević na Tviteru.

On je poručio, “očekujemo podršku ubjedljive većine poslanika”.

NAJNOVIJI NAJSTARIJI POPULARNI
Delije H-N
Gost
Delije H-N

Sreca vasa pa imate vecinu, +1

Darija
Gost
Darija

Ajmo Uraši pokažite koliko vam je velika ljubav prema Crnoj Gori. Evo prilike ! Ajde Ađžiću ili ćeš i ovo malo što je ostalo predati drugoj državi

apa
Gost
apa

mislim da će vam trebat još 1

Montenegrina
Gost
Montenegrina

Vječna si zemljo moja mila!!! 🇲🇪😔

mujo džeger
Gost
mujo džeger

kako bi u stara vremena lahko našli taj glasić, a je li se vratio iz ćine a da skokne još jedared

Zoran
Gost
Zoran

Gospodja Jelusic crnogorka. Evo vama i ostalima ispit patriotski da polozite. Ove potpise je predao crnogorski orjentisani poslanici. Ajmo sad da skinemo maske, da vidimi volimo li nasu drzavu ili cemo je predati drugome .

Gernsheim
Gost
Gernsheim

Samo 14 poslanika podrzava ovu vladu tako da je ovo izglasavanje samo formalitet , spremajte se za izbore vidimo se uskoro….

sasha
Gost
sasha

Posto su svi nezadovolkni vladom ovo je dobra prilika da svi jednoglasno glasaju za smjenu vlade i tako se rojesimo problema a nijedna partija vlasti nece imati teret da je bas ona glasala protiv vlade sa DPS.

Ebiba
Gost
Ebiba

Niko od vecine nece glasat za smjenu

Djuro 🇲🇪❤️
Gost
Djuro 🇲🇪❤️

Tika -taka ⏰… Brojimo sitno…

Bole pg
Gost
Bole pg

Nece dati URA 😀

Gernsheim
Gost
Gernsheim

Sad treba DF da se pokaze da nije prevario 133.000 gradjanina a i tako i ovako nije priznavao ovu Vladu gubitnika….

Moljac
Gost
Moljac

Ajmoooo!!!!

sone
Gost
sone

To će Lekić veoma brzo da riješi bez skupštine.

Maki
Gost
Maki

Hahahaa fali vam onaj jedan……sorry

Lovcenska
Gost
Lovcenska

Dzaba ste krečili !

Crni panter
Gost
Crni panter

Ovo je sprdnja od vlade koja nazalost opstaje zbog revanšizma a ne zbog dobroditi gradjana.

Putnik
Gost
Putnik

Fali vam jedan 🤣🤣🤣

AnonimousPrimus
Gost
AnonimousPrimus

Ko se zadnji smije…

Moljac
Gost
Moljac

Viđećemo fali li

Finalcountdown
Gost
Finalcountdown

Mozda i ne fali!
Who knows!?

Što se radi
Gost
Što se radi

Očekuje podršku većine 😂😂😂

Driton
Gost
Driton

Prava stvar da su crnogorci i svi narodi na danasnji dan zajedno🇲🇪🇲🇪🇲🇪

Crnogorac srcem
Gost
Crnogorac srcem

Idemoooo , za Crnu Goru sad svi

Realno
Gost
Realno

Sta drugo znate nego da rusite vladu…sram vas bilo glasajte zakone da gradjani bolje zive…lako ke vama po 2.000€ platu…

Moljac
Gost
Moljac

Neću da glasam za četnike

MNE
Gost
MNE

Aj sa srecom. Prelomi Masane A.

🇲🇪Bernini🇲🇪
Gost
🇲🇪Bernini🇲🇪

Da vidimo doslijednost DFa!?

Send this to a friend