Na današnji dan otpočelo je bombardovanje SRJ u kome je život izgubilo više hiljada ljudi. Sa pijetetom se sjećamo žrtava u Murinu i svim ostalim mjestima uz nadu da se takve stvari više nikada nikome neće ponoviti, saopštio je ministar pravde Marko Kovač.
“Crna Gora ostaje posvećena politici mira, suživota i saradnje i to će promovisati u kontinuitetu”, zaključio je on.




a u srebrenici?
ti se sjecas🤮 jeli ovo realno….
Na zalost zrtvama gore pomenutim upravo je vasa politika koja nije posvecena miru, suzivotu i saradnjom dovela do toga! Licemjeru!