Premijer Albanije Edi Rama objavio je na društvenim mrežama fotografiju sa crnogorskim premijerom u tehničkom mandatu Dritanom Abazovićem.
Fotografija je nastala u Rejkjaviku na četvrtom Samitu šefova država i vlada kojem su prisustvovali Rama i Abazović.
“Sa najboljim našim”, naveo je Rama uz emotikon srca.




A pogledajte im osmjehe jad i čemer
Stop OPEN BALKAN..ne dajte Crnogorci da vas tamo uvedu!!!
Jesu li zapjevali – Veseli se srpski rode?
Da nije smesno, bilo bi tragicno! Koliko je Rama, jedan europski lider, nisko pao, da ima selfi sa jednim, najomrazenim mladim covjekom kod Albanaca i Crnogoraca, koji sa svojih 3 poslanika, kao privezak srpskim partijama, srusise ovu drzavu, koja je bila na vratima Europe. Srbi su ga iskoristili, vjerovatno, ne za dzabe, i sada ce ga sutnuti, iako se priklonio… Više »
Rama EU Lider, ahahhha .On je Vucic br. 2,samo sto umjesto velike Srbije sanja veliku Albaniju.
Sa najboljim našim…. plaćenikom.
Nije nas sigurno.to je zlo
Polakote vas dvojica,Crnogorci se na kraju pitaju u svojoj zemlji.Ovome Kudravom biće tijesno.
Dogodine u Prizren ,aaa ?
Da čovjek ne povjeruje, klasični vrtić! Da li je moguće da se ozbiljni političari i diplomate bave ovakvim stvarima, ptavljenjem selfija…tuga!
Kuda plovi ovaj brod, u dobrom pravcu zasigurno ne! Koja tragedija od ljudi….😔😔
Vasim i Vucicevim
Obojicu je Vucko kupio.dva izroda iz jednog naroda mnogo je
Eto vam glupi crnigorski narode Otvoreni Balkan!!!!!!Korist srpsko albanska i brisanje sa mape Crne Gore. Sanjacete vi Mila.
Au e to je vijest dana, he heee
Dobro je rekao.Najbolji njihov
Mogu ga smatrati svojim svi koji to hoće, osim Crna Gora. Ko njega smatra najboljim trebalo bi da se zamisli nad svojim vrijednosnim sudovima.
Vjerujte,nema gore osobe od Abaxa…..ovo da se desava u bilo kojoj drugoj zemlji,bio bi uhapsen.Stop “Open Balkan”!
Eto ti ga, kuci ga vodi
Svačiji je on samo naš nije. Upropasti najljepšu nam Crnu Goru!
Stop open balkan
Eto tako..
Lijepi li su, blagos u dom.
Znamo i mi da je prodana dusa
Jeli ovo onaj sto ne zna da se niposto ne nose Starke uz odijelo 😆
Modni mag 😆 😂 😅
Nosi ga doma. Ako treba i da platimo. Samo nosi.
Los prefiznorni marketing ,ujedinit ce vam se PES i dps i tutu papa,zivi bili pa vidjeli .
Malo si se zeznuo, najbolji Svetosavac medju vama izdajnicima!
nije ,,sa najboljim nasim,, vec je isao dalje. orginalno prevod je : “sa najboljim od svih”
Pa svako sa svojima to je normalno
Uzmite ga za predsjednika kad je tako dobar…🙄
Od toliko časnih Albanaca u CG mi dobismo najgoreg za premijera!Srbijanski špijun!
Najbolji siguran budi Ramo … ! Ali je isto i nas ! ✔️
Ako je taj najbolji vas, kakvi li su najgori.
Eto vam ga.
Sa najboljim špijunom, pogledaj ih…😂😂😂
Nema ništa gore no bit špijun i izdajnik CG.
Najgori ljudi špijuni…Daleko bilo kad kazu evo ga spijun za bilo koga, nema te niđe u drustvu kafani,restoranu etiketa za zivota.