Politika

Rama objavio fotografiju sa Abazovićem uz poruku – Sa najboljim našim

Rama i Abazović, Foto: Facebook/Edi Rama

Premijer Albanije Edi Rama objavio je na društvenim mrežama fotografiju sa crnogorskim premijerom u tehničkom mandatu Dritanom Abazovićem.

Fotografija je nastala u Rejkjaviku na četvrtom Samitu šefova država i vlada kojem su prisustvovali Rama i Abazović.

“Sa najboljim našim”, naveo je Rama uz emotikon srca.

 

NAJNOVIJI NAJSTARIJI POPULARNI
SENADA
Gost
SENADA

A pogledajte im osmjehe jad i čemer

Klavijaturista
Gost
Klavijaturista

Stop OPEN BALKAN..ne dajte Crnogorci da vas tamo uvedu!!!

Mongro
Gost
Mongro

Jesu li zapjevali – Veseli se srpski rode?

Rodoljub
Gost
Rodoljub

Da nije smesno, bilo bi tragicno! Koliko je Rama, jedan europski lider, nisko pao, da ima selfi sa jednim, najomrazenim mladim covjekom kod Albanaca i Crnogoraca, koji sa svojih 3 poslanika, kao privezak srpskim partijama, srusise ovu drzavu, koja je bila na vratima Europe. Srbi su ga iskoristili, vjerovatno, ne za dzabe, i sada ce ga sutnuti, iako se priklonio… Više »

Joksim
Gost
Joksim

Rama EU Lider, ahahhha .On je Vucic br. 2,samo sto umjesto velike Srbije sanja veliku Albaniju.

BuducnostiMoja
Gost
BuducnostiMoja

Sa najboljim našim…. plaćenikom.

Zabjelo
Gost
Zabjelo

Nije nas sigurno.to je zlo

Herceg Novi
Gost
Herceg Novi

Polakote vas dvojica,Crnogorci se na kraju pitaju u svojoj zemlji.Ovome Kudravom biće tijesno.

Jojo
Gost
Jojo

Dogodine u Prizren ,aaa ?

Freek
Gost
Freek

Da čovjek ne povjeruje, klasični vrtić! Da li je moguće da se ozbiljni političari i diplomate bave ovakvim stvarima, ptavljenjem selfija…tuga!
Kuda plovi ovaj brod, u dobrom pravcu zasigurno ne! Koja tragedija od ljudi….😔😔

Savo
Gost
Savo

Vasim i Vucicevim

Beni
Gost
Beni

Obojicu je Vucko kupio.dva izroda iz jednog naroda mnogo je

Suzana
Gost
Suzana

Eto vam glupi crnigorski narode Otvoreni Balkan!!!!!!Korist srpsko albanska i brisanje sa mape Crne Gore. Sanjacete vi Mila.

Mr_Bean
Gost
Mr_Bean

Au e to je vijest dana, he heee

🇲🇪❣️🇲🇪
Gost
🇲🇪❣️🇲🇪

Dobro je rekao.Najbolji njihov

dobronamjerni
Gost
dobronamjerni

Mogu ga smatrati svojim svi koji to hoće, osim Crna Gora. Ko njega smatra najboljim trebalo bi da se zamisli nad svojim vrijednosnim sudovima.

Foo_Bar
Gost
Foo_Bar

Vjerujte,nema gore osobe od Abaxa…..ovo da se desava u bilo kojoj drugoj zemlji,bio bi uhapsen.Stop “Open Balkan”!

Komentator
Gost
Komentator

Eto ti ga, kuci ga vodi

Kuči
Gost
Kuči

Svačiji je on samo naš nije. Upropasti najljepšu nam Crnu Goru!

Stop open balka
Gost
Stop open balka

Stop open balkan

Mufljuz
Gost
Mufljuz

Eto tako..

Radivoje
Gost
Radivoje

Lijepi li su, blagos u dom.

Posteno
Gost
Posteno

Znamo i mi da je prodana dusa

Bu2
Gost
Bu2

Jeli ovo onaj sto ne zna da se niposto ne nose Starke uz odijelo 😆
Modni mag 😆 😂 😅

Spirit
Gost
Spirit

Nosi ga doma. Ako treba i da platimo. Samo nosi.

Realnost
Gost
Realnost

Los prefiznorni marketing ,ujedinit ce vam se PES i dps i tutu papa,zivi bili pa vidjeli .

Pingvin
Gost
Pingvin

Malo si se zeznuo, najbolji Svetosavac medju vama izdajnicima!

gost9376
Gost
gost9376

nije ,,sa najboljim nasim,, vec je isao dalje. orginalno prevod je : “sa najboljim od svih”

De facto
Gost
De facto

Pa svako sa svojima to je normalno

Mila
Gost
Mila

Uzmite ga za predsjednika kad je tako dobar…🙄

Eon
Gost
Eon

Od toliko časnih Albanaca u CG mi dobismo najgoreg za premijera!Srbijanski špijun!

081
Gost
081

Najbolji siguran budi Ramo … ! Ali je isto i nas ! ✔️

Bohdan
Gost
Bohdan

Ako je taj najbolji vas, kakvi li su najgori.

Pike
Gost
Pike

Eto vam ga.

😂😂😂😂😂
Gost
😂😂😂😂😂

Sa najboljim špijunom, pogledaj ih…😂😂😂

Mašan
Gost
Mašan

Nema ništa gore no bit špijun i izdajnik CG.

Slobo
Gost
Slobo

Najgori ljudi špijuni…Daleko bilo kad kazu evo ga spijun za bilo koga, nema te niđe u drustvu kafani,restoranu etiketa za zivota.

Send this to a friend