Politika

CdM saznaje: GO DPS usvojio odluku o bojkotu popisa

Glavni odbor Demokratske partije socijalista na večerašnjoj sjednici je usvojio odluku o bojkotu predstojećeg popisa, saznaje nezvanično CdM.

Vršilac dužnosti predsjednika DPS-a Danijel Živković je prije dva dana na konferenciji za novinare upozorio da je cilj održavanja popisa u ovakvim uslovima  “etnički inženjering”, govoreći da na to ukazuju i izjave poglavara SPC Porfirija prilikom boravka u Podgorici.

Podvukao je i to da BIA kontroliše ovaj proces.

Jasno je ukazao da nemamo ambijent u kojem se građani regularno mogu izjansiti na popisu.

<<<Živković: Popis postao politički proces s ciljem da se Crna Gora pretvori u nefunkcionalnu državu<<<

DPS je podsjetimo, između ostalog, tražio odlaganje popisa stanovništva, za period od najmanje šest mjeseci, odnosno dok se ne steknu svi formalno-pravni, administrativni i tehničko -bezbjednosni uslovi, za uspješno sprovođenje popisa stanovništva, čiji rezultati ne bi bili osporavani ni u domaćim, ni u međunarodnim krugovima.

<<<Ovih 17 uslova za DPS je neophodno ispuniti za održavanje popisa<<<

I Predsjedništvo i Glavni odbor Socijaldemokrata Crne Gore su na danas održanim sjednicama donijeli odluku o bojkotu popisa stanovništva.

<<<Šehović: Vlast nam ne da uslove koje smo im dali kad su bili opozicija<<<

Podsjećamo, poslanici Evropskog parlamenta usvojili su na današnjem zasijedanju Rezoluciji o Crnoj Gori, a usvojeni su i amandmani kojima se predlaže odlaganje popisa.

U amandmanima koji se odnose na popis između ostalog se navodi da se Crna Gora da odavno zakašnjeli popis stanovništva i stanova obavi u skladu sa međunarodnim i EU standardima i čim se završi politički zastoj u zemlji, te da se ovo važno pitanje ne koristi kao još jedan izgovor za jačanje polarizacije društva.

Popis bi trebalo da bude održan od 1. do 15.novembra.

NAJNOVIJI NAJSTARIJI POPULARNI
Vuk
Gost
Vuk

Normalno, bojkot za ovakvu vladu i ovakav popis. Ne otvaramo vrata pa da vidimo koga cete kazniti. Nema tog zakona koji propisuje bojkot , kao kaznu. Kaznite ove što putuju na racun gradjana. Sramite se! No, vi obraza nemate!!!

marko
Gost
marko

Popis koji ne podrzava evropski parlamen, kandidat za evropsku uniju treba postovat takvu odluku, Milatovic se prislonio Novovicu vjerovatno svjesan greske ka presjednika koji docekuje ljubi ruke I vecere prireðuje poglavci strane crkve poslije onakvi izjava, umjesto progona, gozba, zanimljivo ?

Tri milojka
Gost
Tri milojka

Sto se plašite popisa, to je normalna stvar u normalnoj državi….

Tara
Gost
Tara

Bojkot..fasizmu..kokardama i Vuckovoj serbiji na celo BIA spiuna

Trile
Gost
Trile

A svakodnevni protesti ispred američke ambasade ???

Dragutin
Gost
Dragutin

Bojim se da ćemo time samo postići da službeno nema crnogoraca u CG. Lično mislim da je crnogoraca najviše i da treba učestvovati u popisu. Mislim da su srbi previše ” uzgracijali” i da će se spustit na zemlju kad budu rezultati popisa.

Eto tako
Gost
Eto tako

Naravno da je Crnogoraca najvise.Nije bojkot zbog toga,nego zbog nacina organozacije pod pritiskom Srbije

Tara
Gost
Tara

Izgleda se ti rugas CG?

ElPatron
Gost
ElPatron

Zanci posle popisa vise nema crnogoraca u crnoj gori 😅 kako je dobroooooo

Mladen
Gost
Mladen

Ова странка све више тоне. У изолацију иду и осипање њиховог бирачког тијела.

Njegos
Gost
Njegos

DF-PES-DCG-SNP-URA 3 – 0 DPS-BS-SD-NHI …utakmica se blizi kraju,ostaje jos sudijska nadoknada…medjutim ekipa koju pedvodi DPS pokusava iz kontre da dâ bar oprostajni gol, medjutim lopta se odbija od stativu…ekipa na celu sa PES-om pravi iznenada kontru i zabija konacnih 4:0😁ljudi moji dal je to moguce…

Tara
Gost
Tara

Ne vrijedjaj crnogorsko ime..kad su cetnici..fasisti pobijedili????

Nikola
Gost
Nikola

Jednoglasno, ili ne

Titograd
Gost
Titograd

Popis je statistički podatak koji se sakuplja svake 10 godine. Kad je DPS isao pi kancelarija i govorio kako da se potpisujemo niko se nije od njih nije bunio, sad kad po prvi put Mozes slobodno da se izjasnis to njima smeta. Zato su i sad opozicija

БСК
Gost
БСК

Мене занима ко ће да плати казне за непописивање.

Titograd
Gost
Titograd

Sto se bojite popisa sto dizete tenzije?

Dipl.ing.
Gost
Dipl.ing.

Sad ste nasli da nas stitite od BIA, a dok ste bili na vlasti pustili ste miluon popova da udje u CG i mislili jedino o svom biznisu.. mada koliko vidimo i sad vam cvjetaju … izgleda ste se dogovorili fino sa ovim novima

Tara
Gost
Tara

DPS je bio demokratcki..mogli su popove istjerati za jednu noc..ali su se bojali da ne kazu da su crnogorci fasisti..citava EU tjera nasilnike..koji ulaze bez dozvole u suverenu drzavu,,samo nasa tadasnja vlada nije imala hrabrost da to ucini…

❤🇲🇪
Gost
❤🇲🇪

Bojkot

Donji_Grbalj
Gost
Donji_Grbalj

Znam, znam, kako objasnit narodu đe su nestali silni Crnogorci od 2011 do 2023 pa se najbolje sakrit u mišju rupu ili ko noj zabit glavu u pijesak.

Don Montenegrin
Gost
Don Montenegrin

Vrlo lako objasnjivo. Ti i tebi slicni ste prodali vjeru za veceru. Mlatite svakave gluposti, ne znate ni odakle ste, ni odakle su vam korijeni i preci. Lupetate sto vam crkva kaxe, a Crnogorci bjeze odavde od vasis ratno huskackih poklica evo preko 30 godina. Sve ratove pocinjete, svaki izgubite i onda plac majke Bozije.

Techno Pop
Gost
Techno Pop

Ovo liči na jedan od poslednjih kontranapada pri rezultatu 0:3.

Jelena
Gost
Jelena

xaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxax

neko
Gost
neko

to ste trebali uraditi jos prije mjesec dana! do pocetka popisa je ostalo jos SAMO 12 dana. od SUTRA se mora poceti sa agresivnom kampanjom kako bi se gradjanima (ne samo glasacima DPS i SD),nego i manjinskih partija i eventualno pokojem zalutalom Crnogorcu u PES i URI (ostalima su djedovi i popovi vec objasnili da su srbi) sta je pozadina… Više »

rajaram
Gost
rajaram

e moj “neko” dok ti ukapiras da njih sve boli patka, oko milion drugih stvari, ne samo popisa, jedne i druge…ostavio si komentar ko da ce rat, pa ono, spremt se ljudi…

Oba
Gost
Oba

Odlično. Samo je ovo tek početak. Da bi se sprovelo kako treba, objasnite narodu zbog čega je bolje da svi bojkotuju popis. Ne samo Crnogorci, nego i svi ostali jer je ovo nepoštovanje svih nas. Objasnite im da nije normalno niti zakonito da se pred popis vodi politička kampanja sa sve bilbordima. Da bi građani trebali da imaju uvid u… Više »

Tara
Gost
Tara

Narod treba da Bojkutuje ovu fasisticku Vuckovu vadu,,inace cemo postati druga Srebrenica..sve pripremljeno zica Podgorica..Narode..Otpor Fasizmu i BIA ..stranim fasistima i spiunima

MNE083
Gost
MNE083

Sta rade avav botovi, udaraju sa svih strana a ne znaju da ce sve ovo zlo sto nama rade da im se vrati!!!
BOJKOT NEGO STO!!!!!! NEDAJ SE CRNA GORO!!!!!!!!!!!!

Mirko
Gost
Mirko

Ljudi neka vas ne plaše kažnjavanjem i izvrtanjem!
Ne dajte učešćem u popisu legitimitet ovom skaradnom spc projektu! Nema dalje, kraj! Ne puštajte ih u kuće!!!!

Mirko
Gost
Mirko

Bojkot!!!! Neće me četnici popisivati!

Saska
Gost
Saska

DPS treba da nas izvede na ulice!

BellaCiao
Gost
BellaCiao

Odgovorno bi bilo da politicke partije proevropske i sve organizacije koje su na ovoj strani organizuju nesto tako.

Sup
Gost
Sup

Oće Dps da dovrši započeto, da nema Crne Gore i Crnogoraca

Lipa
Gost
Lipa

Ali uporni u tome..

Sasa
Gost
Sasa

Nebilo mi vece muke nego ovaj popis gospoda iz DPS su 30 godina bojkotovali gradjane sa platama i penzijam , i ocekuju podrsku malo sutra Bogami da nas je neko pozvao da bojkotujemo neki trgovacki lanac zbog cijena nebi sastavili 10 gradjana.

BellaCiao
Gost
BellaCiao

Ne bojkotujes zbog partija, druze, no zbog SEBE. Sto je s ljudima…. Nejasno. Ali bas

Mirko
Gost
Mirko

Pa glasao si eto pa se najedi sad, a nas ostavi na miru i nećeš ti određivati ko će nam u kuću ulaziti i kojim povodom!

MNE083
Gost
MNE083

oladi botu!

BellaCiao
Gost
BellaCiao

Oce li neko objasnit ljudima da ovi sto pisu da se bojimo, su pristalice onih koji organizuju popis, a znaju kako disemo i da ako recu da se bojimo svi cemo se popisat, realno:D

Nemojmo bit GLUPI I AJVANI kao sto jesmo od 2020.bar JEDNU stvar uradimo složno i zajedno.

Ovu sramotu od popisa MORAMO bojkotovat.

Zrno baruta
Gost
Zrno baruta

Hahahaahahahaah e ovo je sprdnja….pa vi nemate 10% glasača !!!

BellaCiao
Gost
BellaCiao

Hahahaha otkad to, na koje izbore, svega ti 🙂

Rakin
Gost
Rakin

Ka da su usvojili ne znam sto :)))Koga boli briga više ko će se kako pisati

Milena
Gost
Milena

Boli vas sluge popova i Vucica,dobili ste malo para da pljunete na grobove predaka,nece vam to Bog oprostiti,nije nikome,a ne vama ko toboz vjernicima.

tom
Gost
tom

EU.Popis sprovesti posle političkog zastoja.Veceras i Albanske stranke dale podrsku Spajicu.49 poslanika vecine .do kraja oktobra nova vlada Crne Gore.Politickog zastoja vise nema .popis od prvog novembra regularno u stabilnoj politickoj situaciji u Crnoj Gori.

Metotije
Gost
Metotije

Nema toga Vucica ni cetnika placenog iz dpsa koji ce me sprijeciti da se izjasnim kao CRNOGORAC!!!!🇲🇪❤

MNE083
Gost
MNE083

primiri pope! Mi se CRNOGORCI posisivati necemo!

Metotije
Gost
Metotije

Šta rade četnici dpsa i sdpa sa jedinstvenom Rusijom i Vucićem🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣😄😄🇲🇪🇲🇪🇲🇪❤❤😘😘😘😘

M.M.
Gost
M.M.

Sigurno…bravo !

djusta
Gost
djusta

Stampali veci broj listica-duplo vise nego stanovnika u CG da falsifikuju!
Ja sam odlucio i prije DPS da me nece cetnici popisivati!

Posteno
Gost
Posteno

BRAVOOOOO!!!!!!!

Niksic
Gost
Niksic

Crnogorci pokazimo ko smo na popisu.Jezik I nacija crnogorska!!!Necemo se povlaciti vjecito

BellaCiao
Gost
BellaCiao

Pusti ti pricu, povlacenje je da se dopusti da ovaj popis dobije legitimitet. Bojkot ka kuća!

Zdravko
Gost
Zdravko

Samo vi bojkotujte pa ce Crnogorci posle popisa biti manjina u Crnoj Gori

Njegos
Gost
Njegos

Slobodno bojkotuje,a tih sto buu bojkotovali,nece biti veci od 5%😁i onako popis prolazi…

Zrno bibera
Gost
Zrno bibera

Pa ko vam brani,niko nikoga ne prisiljava na bilo sto!!!

MNE083
Gost
MNE083

ne manipulisi svetosavac!

Dragon
Gost
Dragon

Velike stete

Heroes
Gost
Heroes

I da ih vratimo ognjistima okle su primljeni.

PPP
Gost
PPP

Ovo nije stav pravih Crnogoraca, mi se nikada nismo bojali da pokazemo ko smo i koliko nas je!

Posteno
Gost
Posteno

Ti si pravi🤮🤮🤮🤮🤮

BBD
Gost
BBD

DPSovi potezi su sve ocajniji iz dana u dan!

Milena
Gost
Milena

Prpa,veceras li parizer kao Vucic,

Lale
Gost
Lale

Ko se boji istine jos???

Tomas
Gost
Tomas

Cega se bojimo ljudi?!? Valjda nas ima…

Cgcgcg
Gost
Cgcgcg

Svi znamo da nas ima, oce da pokradu popis… Opoziciji ne daju ni jedan kontrolni mehanizam…

Vanja
Gost
Vanja

Prevare se bojimo, s pravom

Jelena
Gost
Jelena

Bojite se i mi smo se bojali 2011

MNE083
Gost
MNE083

LJudi ne nasjedajte na vuciceve botove!

Jelena
Gost
Jelena

Za autobus jedan da, ima vas

Don Montenegrin
Gost
Don Montenegrin

BOJKOT…., BOJKOT….., BOJKOT….., nema rezervne opcije!!! Svi Crnogorci solidarno, bez izuzetaka!!!

Rakin
Gost
Rakin

A sto se bojiš sa se napises Cenogorac? Hoće neko da ti ukrade to?

Biljana
Gost
Biljana

Upravo tako, krađa !

MNE083
Gost
MNE083

BOJKOT NEGO STO!!!

KL029
Gost
KL029

Ko se god izjasni drugacije nego sto se izjasnio poslednji put treba da bude kažnjen sa 500€.To je davanje netacnih podataka .Mada su ti kažnjeni kad su takvi!!

enee bogoti
Gost
enee bogoti

Nije mi jasno kako će se i bojkotom spriječiti lažiranje popisa kad oni mogu popuniti i potpisati upitnike za sve koji bojkotuju popis i reći da skoro niko nije bojkotovao. Na sve su spremni.
Inače i ja ću bojkotovati popis uz parolu “Dogodine na popis”.

Nenooooo
Gost
Nenooooo

Ne mogu lazirati ako svi budemo slozni i ne izadjemo vise od polovine popis nije uspio

Ante
Gost
Ante

Bravo DPS – Smrt fašizmu – sloboda narodu!

Pomorac
Gost
Pomorac

Bojkot svega! Bunt!

Krsto Zrnov
Gost
Krsto Zrnov

Kakva je ovo farsa kada se potpisuješ dobijaš duplikat papira kako si se izjasnio tako da niko nemoze da izvede prevaru!!!!

Mirko
Gost
Mirko

Farsa je zato sto ti dobijes duplikat, ali ne znas kako je to uneseno u sistem, niti ces moci provjeriti. Takodje ce biti popisivani ljudi iz Srbije, jer je odstampano oko 200.000 vise listica. Bojkotom ne dajes legitimitet prevari.

BellaCiao
Gost
BellaCiao

Prije svega najvaznija prevara bice da su svi Crnogorci pristalice SPC. Koji naglase da nijesu, biće u rubriku RAZNO, a ne CPC. Pa nemojmo

Mirko
Gost
Mirko

Ne dobijaš!

Ilija
Gost
Ilija

Ni na jednom popisu se duplikat nije davao evo za mojih 59 god

Krsto Zrnov
Gost
Krsto Zrnov

Nebitni ste.Čuš bojkot popisa.Nemaju više šta da izmisle da dijele ovaj narod i da dižu tenzije pa im je još ovo preostalo.A mičite se više,vi ste politika prošlosti CPC poziva na popis a vi ne!!!

DANBO🇲🇪
Gost
DANBO🇲🇪

Bojkot nego što!🇲🇪💪🇲🇪👍

Ann
Gost
Ann

Potpisace DPS sve, njih neko u EU barem glavne ima u dzepy. Pa kao sto su potpisali najvecu kradju u istoriji tj Litijasku revoluciju 2020 I autobuse I autobuse iz Srb/ Bosanskog manjeg entiteta glasača litijasa I izbora u Niksicu potpisace I ovo na kraju .

Martin
Gost
Martin

B O J K O T !

Zivojin
Gost
Zivojin

Generalno podrzavam DPS ali je ovo autisticno i neodgovorno, ostavljati gradjane u neizvijesnosti hoce li biti kaznjeni, pa kad ipak svi izadju na popis bice manje Crnogoraca. Cudna odluka. Ako nijesu uspjeli da animiraju gradjane na izborima koji su tajni, kako ce ih animirati na popisu koji je javan i dje se ave vidi?

Mirko
Gost
Mirko

A kako se to vidi? Kazne nece niko placat, jer nema zakonskog osnova za to, ne mogu dokazati nista. Popis je falsifikat, ako izadjemo na njega samo cemo mu dati legitimitet

Крлее
Gost
Крлее

Само бојкојтуте у што већем броју. Гарант вас неће кажњавати.

Onogošt
Gost
Onogošt

Bojkot !!!!Gore glavu Crnogorci. Nema neprijatelja kojim se nijeste suprostavili.A ne ovim izmećarima koji nam prijte kaznama i poslom.To neka objese mačku o rep.Za državu ni život nije neka žrtva .Oni to nemogu da shvate,jer ovu mrze a druga ih neće,nego ih koristi kao potiraču.

MNE083
Gost
MNE083

Bravo za odgovor! BOJKOT!!!!

Eon
Gost
Eon

Bokkotujemo svi!Čuli smo što EU misli o kvislinzima!

Крлее
Gost
Крлее

Па ЕУ су квислинзи.

Mirjana___
Gost
Mirjana___

Odgovorno i ozbiljno! BRAVO!
BOJKOT!

Крлее
Gost
Крлее

Мирјана, ДПС нас је слагао и да године почињу јануаром.

Narcis Zgubidan
Gost
Narcis Zgubidan

Mora se bojkotovati jer ako ovi namjeste da ima više srba nego crnogoraca pitanje je dana kad će crna gora nestat jer to žele i mnogi na zapadu da bi tom kompezacijom konačno ubjedili srbiju da prizna kosovo.

Pješivac
Gost
Pješivac

Dajte 1000 eura i svi ćemo bojkotovati

MNE083
Gost
MNE083

Dacemo ti 1000e da ides u srbistan!

Крлее
Gost
Крлее

Немају више брате . Трдес година купују подмићују варају, истрошио се.

Orli-Ban Kenobi
Gost
Orli-Ban Kenobi

Ako bi se došlo do tačnog broja stanovnika tek tada bi bilo jasno da je broj birača značajno veći nego što nas stvarno ima.
Bojkotom popisa pokušavaju da prikriju napumpavanje biračkog spiska

delboj
Gost
delboj

Pa oni pokusavaju da prekriju, bojkotom? Jesu li oni na vlast zadnje tri godine? Jesu li dosli na 20 i nesto odsto?
A da ti nisu ti biraci mozda u entitet BH i Republiku Srbiju? Imali smo ih u ove dvije Vlade i za ministre.

Hanka
Gost
Hanka

Bojkotovaću vazda sve što god bude projekat dritan-jakov-aljeksa-mandić-milojko!!!
Oni su mrzitelji crne gore i poslušnici vučića i putina!

STOSTO
Gost
STOSTO

Panika među izdajnicima svoje zemlje, čim su došli na crnogorski portal. Zamislite nesrećnika, sluginog slugu, koji ostavi komentar “bićete statistička greške”. To je ozbiljna patologija.

MNE083
Gost
MNE083

pa on to radi za parizer…

Slavica
Gost
Slavica

Bravo bojkot

Grunf
Gost
Grunf

Sad će Vučić početi da viče na Jakova i brata Abaza.

MNE083
Gost
MNE083

obadvojica su nam podvukli da se potpis MORA odrzati!

Eureka
Gost
Eureka

Ovožim se potpuno obesmišljava tajnost glasanja, sad će svako znati ko je za Dps, ovo nijje Dps trebao da radi zbog onih koji ga glasaju
Ali kad je Dps brinuo o njima, pet dana pred izbore .

Sembegar
Gost
Sembegar

Za koga se glasa na popis?

Tip Top
Gost
Tip Top

Nijesmo doma dođite iduće godine !!!

marius
Gost
marius

A podanicka vlast čuti, ne smije ništa da kaže,predje no dobiju depesu iz BG. Potpuno bilo za očekivat.

Ljesanska Krv
Gost
Ljesanska Krv

Nema više dostojanstva ni milosti! Sa dželatima samo njihovim jezikom!

MMM
Gost
MMM

Puna podrška.

ZolaMNE
Gost
ZolaMNE

Zasto bojkot? Ja sam crnogorac, pa sam crnogorac i tako cu se izjasniti i sad i za 6 mjeseci i za 6 godina

Struhar
Gost
Struhar

Zato što nije važno ko se izjašnjava nego ko broji

Крлее
Gost
Крлее

Стругару ко буде бојкотовао попис више не постоји. Тако да се брише из бирачког списка. Па ви слушајте ДПС зар не видите да су то Вучићевић играчи.

Posmatrač
Gost
Posmatrač

Bravo, bićete na nivou statističke greške!

Dusko ko
Gost
Dusko ko

Najgore za nas CRNOGORCE,biće nas samo manje bojkotom,briga njih samo za džep svoj

Hogar
Gost
Hogar

Neka,litko.Vidiš se iz aviJona.

delboj
Gost
delboj

Dusko ko. Odlicno, neka se izjasne. Prema poslednjih Predsjednickim i Parlamentarnim izborima ovdje zivi 60 odsto Srba. Ako je tako neka im je sa srecom. Mada je to gruba procjena. Srbi su izasli u ogromnom procentu zbog crkve, iz straha ili ljubavi/nemoci prema njoj. I to je ok ali tek kad nauce razliku izmedju religije i svestenjaka. Apstinenti sumnjam da… Više »

Dusko ko
Gost
Dusko ko

Nisu ti Srbi,ja sam glasao protiv dps,a Crnogorac sam i tako cu se pisati,nije ni jasno da iko slusa dps, što je dobro uradio sem što je sve unistio

BellaCiao
Gost
BellaCiao

Ta “statistička greška” je preživjela 1000godišnju istoriju, pa će preživjet i ZBCG-Vučić jadne pokušaje da nas ‘smaknete’ 😉

MNE083
Gost
MNE083

oladi botu!

Deda
Gost
Deda

Sve ok to, al ako nam dodju kazne kako da platimo malo nam objasnite to nemoze narod po sudova ici i o jadu se zabavljat recite barem da cete nam vi platit ili tako nesto, lako je rec nemojte nemojte pa kad nas pljuste posle myka.

Spirite
Gost
Spirite

Nema kazne. Ne mogu te kaznit.

Hanka
Gost
Hanka

Nema kažnjavanja
Samo ne puštaš nikog u kuću
Ako pristaneš na popis, a ne daš informacije onda te kažnjavaju

Deda
Gost
Deda

Nije tako rekli su da ce ako vas ne zateknu kuci ostaviti br telwfona na kojibste duzni da pozovere i dogovorite se sa popisivacem kada da se nadjete u suprotnom pljas 500 eurica pa aj ti posle po kredit s drzavom se tesko nagornjavat . Pusti ti to nece kaznjavat kod nas je sve moguce nine mi jasno sto ne… Više »

Digi
Gost
Digi

Nije tacno. Niđe u zakonu nema tačke po kojoj mogu da te kazne ako odbiješ da se popišeš. Ne vjerujte njima koji vladaju tako što ovaj neuki narod prepadaju na razne načine nego se raspitajte sami, zakon u ruke, pročitajte i sve će vam biti jasno.

Posteno
Gost
Posteno

Objasnite narodu da vas niko ne moze nacerati da otvorite vrata!!!!!!

Nana
Gost
Nana

Znači ovi koji budu izasli su svi Srbi? Je li? Ako nista, znace se tacan broj Srba u Cg.

Podgorica
Gost
Podgorica

Tako je, i onih koji rade u Državne firme a glaaju za Dps

Hogar
Gost
Hogar

Konačno nešto konkretno,iako se radi o pasivnom otporu velikosrpskom klerofašizmu..
#a Albanci,Bošnjaci?Treba ih prozivati da slijede primjer.

Dule
Gost
Dule

Biće ti običježeni i neće naći posao a ko radi on mora bit popisan

Mica
Gost
Mica

Nećete nas time zaplašiti Duško Dugouško

Niksicanin
Gost
Niksicanin

Hahahahaha zaposlen ka ovi u zeljezaru sto su ih kuci poslali hahahahaha

marius
Gost
marius

A najbolje da nas zatvorite,mada me od vas ništa ne bi začudilo, no su vam gazdu na zub nešto uzeli ovi iz EU ,pa me stra da vam ne okrene leđa, i pušti vas niz vodu.

Hanka
Gost
Hanka

Pa ajde pa ćemo da se obračunamo!
Imamo i za to mehanizme,ne brini

Tajfun
Gost
Tajfun

Svaka cast,BOJKOT NEGO STA,pa neka se velikosrbi medjusobno popisuju.

Blagi NK
Gost
Blagi NK

I koliko ce vas bojkotovat🤣 svih pet ili sest, a neka bude deset 🤣

KomitaPg
Gost
KomitaPg

Vidjeces pope koliko nas ima za bojkot

Gernsheim
Gost
Gernsheim

Taman tako pet ili sest ali stotina hiljada gradjana , nema otvaranja vrata i nema razgovora sa četnicima i izdajnicima…

Ćira
Gost
Ćira

Pa dobro druže, ima ih bar 30%.

Hanka
Gost
Hanka

Jesi pojeo parizer?

DPSovac
Gost
DPSovac

Svaka cast!
Uvijek na strani drzavnog interesa

Dusko ko
Gost
Dusko ko

Vidjesmo što ucinjeste od države,evo sve fabrike punom parom rade,sve cvjeta

Venom
Gost
Venom

Dule a sta ovi tvoji napravise za 3godine,ne sprdaj se casti ti.

Dule
Gost
Dule

Ja radim u drzavnoj upravi pa neću bojkotovati

Mica
Gost
Mica

I ja predajem u školi ali oću…e dosta je više, ćuti zbog onoga, ćuti zbog ovoga, nema više ćutanja..!

Sasha
Gost
Sasha

E,zali boze….,zato su nam djeca tako (ne)obrazovana.

Kutlačica
Gost
Kutlačica

Domar

BellaCiao
Gost
BellaCiao

Sasha, djeca su Vam neobrazovana jer provode 5 sati u školi, a ostalih 19 kod kuće. Kad jedno zakaže, teško je dobiti dobre rezultate, posebno kad zakaže ono đe provode mnogo više vremena. Poz

Hogar
Gost
Hogar

Komentar tog sadržaja ponavljan je pred proteste itd.. #botovi crkvenjaci nečesovi.

Mila
Gost
Mila

Ovo je zaplasivanje onih koji rade u drzavnoj upravi? Ne mlati pope.

BellaCiao
Gost
BellaCiao

Ao dule hahahahhahaa bas si se potrudio evo dva sendvica za tebe

Tara
Gost
Tara

Ispravno…

terazijski
Gost
terazijski

Hrabra odluka. Videćemo koliki će biti uspeh bojkota, odnosno da li će biti popisa.

Milić
Gost
Milić

E bas je bitno sta oni misle i glasaju

Hanka
Gost
Hanka

Ti nisi bitan svojoj familiji

Max12
Gost
Max12

Tako je.BOJKOT!

Mica
Gost
Mica

Naravno, ja i suprug smo upravo odlučili da ih nećemo puštiti u kuću, moja majka i otac takodje..pa kad se steknu zakonski uslovi onda može…a nećemo se toga igrati..nijesu Crnogorci krpare ničije..

BellaCiao
Gost
BellaCiao

Ada svako normalan ce to uradit

Cgcgcg
Gost
Cgcgcg

Tako je, neće izdajnici držati naše živote u šake… OTPOR, OTPOR!

Send this to a friend