Na ovoj slici on bogomi nešto ljut, ili važan sam sebi
Gost
alex
Srecno! Oce li u CEDIS zna li se sto?
Gost
Koala
Završeno ti je to
Gost
Helga
Srećno!
Gost
Zeta 🇲🇪
Neka je ziv i zdrav 💯. Trebao si ime Slobodan ili Aleksandar jer tajo njihovu politiku podrzava .
Gost
Mirko
Nek je srecno
Zivjeli
Gost
Longorija
Neka vidi odma da ga ubaci nedje u Postu ili takk nesto
Gost
Dusko ko
To je najvažnije,nek se samo rađaju,živ i zdrav bio 100 godina najveće bogastvo i sreća su djeca,nažalost danas se jure tobože neje karijere,pravite djecu,inače u skorije vrijeme postasno manjina,evo Rusa,Ukrajinaca Turaka puna Cg,nećemo se imaat oko čega svadjat,drugi će nam državom upravljat,natalitet treba na 1 mjestu da je svakoj partiji
Gost
Marko🇲🇪
Neka je sa srećom pa da ubuduce postupas u interesu Crne Gore a ne da budes sluga Srbije ko ima dijete hrabrije brani svoje interese
Gost
veki
stotinu godina u dobru napunio a za prvi rođendan neka mu majka nosi brata ili sestru, što BOG da
Gost
Joko
Svako dijete je bogatstvo.
Zdravo i veselo bio Dusane Silni!!
Na ovoj slici on bogomi nešto ljut, ili važan sam sebi
Srecno! Oce li u CEDIS zna li se sto?
Završeno ti je to
Srećno!
Neka je ziv i zdrav 💯. Trebao si ime Slobodan ili Aleksandar jer tajo njihovu politiku podrzava .
Nek je srecno
Zivjeli
Neka vidi odma da ga ubaci nedje u Postu ili takk nesto
To je najvažnije,nek se samo rađaju,živ i zdrav bio 100 godina najveće bogastvo i sreća su djeca,nažalost danas se jure tobože neje karijere,pravite djecu,inače u skorije vrijeme postasno manjina,evo Rusa,Ukrajinaca Turaka puna Cg,nećemo se imaat oko čega svadjat,drugi će nam državom upravljat,natalitet treba na 1 mjestu da je svakoj partiji
Neka je sa srećom pa da ubuduce postupas u interesu Crne Gore a ne da budes sluga Srbije ko ima dijete hrabrije brani svoje interese
stotinu godina u dobru napunio a za prvi rođendan neka mu majka nosi brata ili sestru, što BOG da
Svako dijete je bogatstvo.
Zdravo i veselo bio Dusane Silni!!
Neka je srecno ocinstvo!
Nek je sa srećom
Po caru Duśanu! 🙂
Koga jos to briga ?