Hronika

Albanskom državljaninu 15 dana zatvora zbog upravljanja vozilom pod dejstvom alkohola

Ilustracija

Juče je sutkinja  prekršajnog suda Katarina Vujačić Vuksanović u hitnom postupku izrekla kaznu zatvora u trajanju od 15 dana okrivljenom M.N. (41), državljaninu Republike Albanije.

“On je sankcionisan, jer je u postupku utvrđeno da je prethodnog dana upravljao vozilom pod dejstvom alkohola u koncentraciji od 2,45 g/kg. Zbog bojazni da može ponovoti prekršaj, te da boravkom na slobodi može osujetiti izvršenje izrečene kazne, upućen je na izdržavanje kazne u UIKS Spuž odmah po izricanju odluke, a u naredna 4 mjeseca biće mu zabranjeno da na teritoriji Crne Gore upravlja motornim vozilima”, navodi se u saopštenju.

NAJNOVIJI NAJSTARIJI POPULARNI
Ne no je li?
Gost
Ne no je li?

Ova sudija nije svoja 15 dana, mrtav pijan jel mogao ubit nekog?
Nema nama spasa…Sa ovakvim sudijama, ocistit sistem skroz.

Send this to a friend