U Crnoj Gori u posljednja 24 sata evidentirano je 13 saobraćajnih nezgoda, u kojima je jedna osoba povrijeđena teže, a četiri lakše.
Iz Operativno-komunikacionog centra Uprave policije kazali su da je u Podgorici evidentiramo osam nezgoda, Nikšiću dvije.
Po jedna nezgoda evidentirana je Cetinju, Bari i Herceg Novom.
Izdato je 399 naloga za uplatu novčanih kazni i podnijeto 36 prekršajnih prijava.
Policija je oduzela tri para registarskih tablica.




Alkohol,droga,telefomi .Male kazne pa im se može.
Samo po dzepu kad im remneš da se cifra vrti.
Postavi te kamere i malo vise saobraćajnih patrola sa civilnim kolima ,da se sve riješiti u pravnoj državi.