Poznati glumac i reditelj Šon Pen (64) pojavio se na premijeri filma “Bono: Stories of Surrender” u Kanu s djevojkom, moldavskom glumicom Valerijom Nikov (30).

Par je na crvenom tepihu privlačio poglede svih prisutnih. Uprkos razlici od 34 godine, njihova veza je stabilna.
Valerija Nikov je moldavska glumica koja se posljednjih godina probija na evropskoj filmskoj sceni. Poznata je po nekoliko uloga u nezavisnim filmovima i serijama, a Kan joj je otvorio vrata međunarodne prepoznatljivosti.
Šon Pen i Valerija Nikov navodno su se upoznali na filmskom festivalu u Veneciji 2024. godine, gdje su oboje učestvovali na panelima o društvenom angažmanu u filmu. Nakon toga su viđeni zajedno na nekoliko događanja, a njihova veza je postala javna početkom 2025. godine.
Iako je razlika od 34 godine velika, izvori bliski paru tvrde da ih povezuje zajednička strast prema filmu i umjetnosti.
Njihova veza izazvala je veliku pažnju u medijima, ponajviše zbog razlike u godinama i Penove reputacije “lošeg momka”.
Ipak, oboje su izjavili da ne obraćaju previše pažnje na komentare i da im je najvažnije međusobno povjerenje.



Šon Pen je vazda bio šmeker.
Dvije karikature.
E kako je grdna sto je ovo 😎❤️