Bivšem ministru odbrane i funkcioneru Demokratske partije socijalista (DPS) Predragu Boškoviću određeno je zadržavanje do 72 sata nakon saslušanja u Specijalnom državnom tužilaštvu. Njegov advokat Mihailo Volkov kazao je da se Boškoviću na teret stavlja krivično djelo stvaranje kriminalne organizacije, te ističe da je Bošković kratko iznio odbranu i negirao krivicu.
Volkov je kazao da se Bošković tereti da je kao koordinator Demokratske partije socijalista za izbore u Andrijevici i Beranama 2020. godine komunicirao sa uhapšenim biznismenom Aleksandrom Mijajlović o tome kako će se na izborima izjasniti zaposleni u Bemaksu i Geneksu, građevinskim firmama. Volkov kaže da sve i da su navodi optužnice tačni, predmet bi trebalo biti u nadležnosti Osnovnog državnog tužilaštva, a ne Specijalnog državnog tužilaštva.
<<<Volkov okrio za šta se tereti Bošković<<<
“Predrag Bošković danas je saslušavan u svojstvu osumnjičenog na okolnosti iz krivičnog djela iz člana 401, stvaranje kriminalne organizacije. Negirao je izvršenje krivčnog djela i iznio je veoma kratku odbranu. Tužilac je donio odluku o zadržavanju do 72 sata, i moj branjenik će biti sjutra doveden na saslušanje kod sudije za istragu”, rekao je Volkov.
Bošković je zadržan jutros na aerodromu u Podgorici, nakon čega je po nalogu SDT-a priveden i saslušan u SPO.
Bošković je priveden u okviru istrage protiv kriminalne grupe, koju je prema tvrdnjama SDT-a organizovao biznismen Aleksandar Mijajlović.
Iz SDT se nisu zvanično oglašavali povodom ove akcije.




Privode, zavode, zatvaraju, pritvaraju a nikoga ne osudjuju dok slucajevi zastaruju.
I Al Kapone je na kraju bio uhapšen zbog utaje poreza a ne zbog drugih nepočinstava…nažalost,nećemo nikada saznati ni 90% šta se sve radilo…Zauvar je i 72 h zadržavanje,nego nije on toliko kriv koliko su oni koji su podržavali njegov rad
Nezgodno,jer 90% onoga što su radile vlasti od 2020-e već znamo.. tj još rade,u toku je.
#došli smo u situaciju da se može govoriti o totalnoj sprezi sa organizovanim kriminalom.
Asanz je uhapsen sto je navodno imao odnose sa dvije zenske bez kondoma sto se tamo racunalo kao silovanje. Natavno nije bilo niti je moglo biti dokaza a zene su dobro platili. Sve istine su relativne zavisno sa koje strane gledano.
Moj ministre, siguran sam da polako pocinjes da razmisljas dje si se sve ogrijesio o Crnu Goru, Crnogorce, Ministarstvo odbrane i Vojsku. Sto ce ti taj osmjeh na licu posle svega? Sam se sebi smijes, moj Predraze!
Ako je ovo optuznica yreba da ode u zatvor sto vise da ih preda u strazbur i naplati milionsku odstetu ….hiljade cetnickuh ruskih lriminalaca bia i crkva srbije na dnevnom nivou unistavaju crnu goru mi se jos borimo sa duhovima ..
Ko ste vi pojma nemamo, ali ovo je Crna Gora i ona je Crnogoraca pa se ti bori tamo dje treba, ovdje neces
SDT ga tereti za šta? Bukvalno imamo screenshotove zaposlenih iz EPCG-a o dogovaranju potpisivanja liste kandidata za ZBCG, ali nešto ne vidim da se hapse čelnici DF-a.
Ekipa koja je dobila više miliona eura od Vucica samo sa lokalne izbore u Nikšiću, ili plaćala dnevnice Litijasima, hapse ljude koji su pričali o tome kako su glasala dva vozača.
Kakva je ovo glupa optuznica sve partije broje glasove a df i demokrate su debelo kupovale glasove za po 500e javna tajna a pred zatvaranje ako vide da je gusto i po nekoliko puta vise su placalo
Fascinantno, cime se bave, a krimi klanovi rastu li rastu. Maloljetnici nam raspusteni i za zatvor vec stasali, a ovi o stvarima prije hrista. Ljepota.
Samo da obavijstim od sad i oni koji nisu, glasace Dps, jer ako je ovo razlog za hapsenje, a ne neke druge radnje, mozda istog ovog čovjeka, onda je sve postalo besmisleno. Iz inata glasamo od sad Dps..
šta rade poštene demokrate
Svaki dan pokazujete svoje lice,hvala sto nam pokazujete pravi put.DPS 🇲🇪🇲🇪🇲🇪🇲🇪🇲🇪🇲🇪
Neka hapse sve redom ali vise coravi vidi da je sve ovo politicki i postalo je smijesno nama normalnima. Hapse evo 5 godina spektakularna hapsenja drze ih od 1 mjesec do 3 godine i puste jer nemaju dokaza. Niko nije pravosnazno osudjen za ovih 5 godina. I DPS je mislio da ce vjecno da vlada tako i ovi sto hapse… Više »
Svako ko je kriv ili bo je kriv ,treba da odgovara, ali kad budu uhapsili CAREVICA i jos pored Carevica koji nijesu bili DPS ,a ima ih dosta onda skidam kapu i policiji, tuzilastvu i svima drugima.Ovo mi lici na politicku igrariju .Moze im se biti pa ljuljaj.
Skreće se pažnja sa aktuelnih dogadjaja, gine nam narod svakog dana. I dje baš njega nadjoste? A kukala vam majka kad i vi prodjete,ada nećete ni vi dovijeka. Ima, ma ima da vas nema!
Nezavisni SDT hapsi kad god se poljulja vlast, kao sada u Pg, da ne bi slucajno DPS. Ojacao pred izbore. Cini mi se ako se promijeni vlast da ce biti kontra hapsenja. Sve u nedogled a kako je gradjanima ko ih …..
Kako likuju miljenici lika i djela Gojka Raicevica
Sve ok, nek se ispita sve. Ali cemu lisice i ove nindze?
Pa ljudi, tamane nam se na dnevnom nivou po ulicama, ne hapse se ti ljudi, ne sprovode sa lisicama i maskama.
Pakao
Sad ce da kazu da je uhapsen zbog podrivanja sistema.😉
Sad ce ovi na vlast da kazu da je podrivao raspali sistem posto mu nista drugo ne mogu nac.
Ode citav DPS u aps :)))))
Ko god je kriv nek se hapsi. Doci ce red i na cetnike, ne sjekiraj se.
ma lako je sad no ce biti zeznuto kad krene naplata odsteta od drzave za ova “hapsenja”
aa vade keca iz rukava….. cim je neko ubitstvo oni 2=3 u aps pa sto bude ….. i na kraju ce i MIla uhapsiti …ali to vise ne dize narod ili sa druge strane cine neku satisfakciju duze od dana…… a Crna Gora suplja i suplja I litijasi su poceli da se bune jer su konacno shvatili da propadanje Crne… Više »
Литијаши су давно увидјели пропадање Црне Горе и због тога се бунили. Литијаши су грађани ЦГ и наравно да и њих погађа пропадање ЦГ. Нажалост видимо и да су сва ова хапшења узалудна јер нема кога да их осуди иако сви знамо ко су и шта су чинили.
srecno bilo
Znaci brzo ce izbori u pg
Svi CRNOGORCI biće uhapšeni,jer uštede i CETNICI nas mrze ali neće ni oni dovijeka pa će im se vratit sve.
Ja sam Crnogorac,nemoj nas poistovećivati sa Boškovićem,zaboravio si kako se izjašnjava,pripadnik Srpskih bijelog orlova,tako da nismo mi isti i nikakve ste da takve hapse
Ti treba da se stidiš, da obraza imaš, ali ga nemaš. Boškovic je izuzetno dobar čovjek. Smislili ste mu packe bez razloga, iz puke mržnje. Dobio stan, pa što? Ako je jedini ne trebao mu. Koliko je DFovaca dobilo stan i privilegije tek ce se otkriti. Pih!
Dada zeznuti smo mi četnici.
Nema nevinih, ima samo neinteresantnih !
Da razjasnimo,neko je koristio novac da mu službenici doturaju informacije o građanima i funkcionerima i ako je po službenoj dužnost službeniki bio obavezan da čuva takve podatke.Onda je taj neko parama otvorio novinska glasila da harangira po CG.
Ha ha ha , treba skrenuti misli sa ovih silnih ubistava. Nego recite vi nama zašto vaš v.d. direktor policije nema podršku SNP-a, Mandića i Pipuna?
Ubistva ova dva krimi dzimi ganga u CG nikoga ne tangiraju.
Zato što su bili skupa i dan danas oni rade za DPas.
Da su mene ili nekog drugog običnog čoeka ovako svezali ne vjerujem da bi iko pisao ,,priveden”, no bih bio samo tako uhapšen.
Što bi sa Medenicom?? Modna revija tu kraja nema !!
Ona je sad sa Joanikijem
Ne smiju joj više nista
Ma, predstava za javnost.
padaj silo i nepravdo, naarod ti je sudit zvan!!!!
Nekako bi se reklo da je uhapšen a ne priveden
,,Ako dođu Demokrate na vlas nama će ljepota bit ha-ha-ha-ha-ha…”
#citat iz sky prepiski,oduševljenje škaljarca..objašnjava sve.
A moj Hogare, vidi se da ti znanje nije jaca strana. Jos ces se ovoga nagledati, polako idu u aps svi krvnici Crne Gore.
Misle li ovi oslobodioci da će dovijeka na vlast biti. Zaigrat će meco i u vaše dvorište.
Pa je li Bog dao da tako bude. Pa posle jedno 2 – 3 takva ciklusa možda za 50 ili 100 godina političari shvate da nisu nedodirljivi i da ih današnja funkcija ne abolira od sjutašnje odgovornosti. Najbolje da mi bude žao ovih koji su do juče lupežali, otimali, širili mržnju, progonili, ili da branim ove koji će sjutra bit… Više »
Niko ne zali Boskovica, ne znam coveka da mu je bio simpatican, ali hapsenje treba da bude zbog sumnje na krivicu… dosadasnje delovanje sadasnje vlasti i policije izaziva sumnju da je ovo uradjeno da se skrene paznja sa ovih ubistava i njihove nesposobnosti a ne nekog sprovodjenja zakona i pravde…. sto bi sa Medenicom, ljubnes Joanikija i sve oprosteno? O… Više »
Nadam se brzo!
U normalnim drzavama nije problem da neki politicar ili javna licnost bivaju uhapseni. Problem je sto mi nijesmo to.
Ova praksa javnog ponižavanja ljudi privođenjem usred bijela dana sa lisicama je plod monstruozne i bolesne svijesti. Misli li ko na njihovu porodicu? Najveći broj njih je odmah pušten na slobodu.Da’ko i ove “oslobodioce” sprovedu u lancima ubrzo.
Jesu li oni mislili na druge porodice kad su krali i sladili se lijepim životima?
Imas li ti dokaza da je krao. Mozda si i ti lopov?
E pa provjeri moju imovinu evo ti a vidi njihovu biće ti jasno.
soliteri kivaretovi ljalja i rada…….naka svako strada samo da se zgrada napravi…i nek ide sve u dim…ostace nam naselja od mame..bija placa vulic keca…saro peca no magla neka..
I ovi sad što su na vlast kradu.
Kad je privođenje a nije hapšenje, zašto čovjeku ne pošaljte poziv da se tog i tog dana javi u toliko časova tu i tu. Nego se slikavate i crne potkape nabjene na glavu. Blamirate ljude, lisice im stavljate. Znate li vi to sta znači za poštena čovjeka, bilo kojeg ne samo ovog.
Šta misliš da probaju da privedu Sveta, umjesto što pokušavaju da ga uhapse?
Vidis da su ga uhvatili na aerodromu.
priveden ili uhapšen?
Da pitam, imate li mjesta kad nas sve pohapsite , gdje da nas smjestite?? Ili mislite da će vas hapšenje nedužnih ljudi spasiti da ostanete na čelu policije?
Proširićemo Spuž, staćete svi.
Obo ne priznavam.
Kad će doći da se ne zna ko koga hapsi?
Džabe ih hapsite narod nije glup DPS se vraća.
Kriv ne kriv, nema veze. Prvo u zatvor pa ćemo onda ispitat. Bio si za CG i to moraš platit dok se ne odrekneš crnogorstva. To ti je jedina krivica. Pa vidi štaćeš.
Lov na Crnogorce!!!!!!!!
uhapsite sve lise Pavla Djurisica. a kad ostanete samo vi onda se pohapsite medjusobno. pa ko pretekne sam skoci u ambis.
Pucanj u prazno, ako nemaju dokaze, a ubijeđen sam da nemaju, ovo će koštati državu. Dobiće žestoku odštetu!!
Ako su lisice nije priveden nego uhapsen
Mozda ljepse zvuci kad se kaze priveden… ali sredstva za vezivanje se koriste samo za lica lisena slobode.
Demokrate, vi ste sve, samo LJUDI NISTE. To je za vas misaona imenica. Pored svih ubistava u drzavi, gdje vam se bjegunci setaju drzavom, vi pokusavate ovakvim hapsenjima sve da prikrijete. Pogledajte izmedju sebe ko je sve za hapsenje. Pustite se DPS-a koji nije na vlasti evo vec punih 5god. Bavite se trenutnim stanjem u jadnom nam drzavi, otkad ste… Više »
Aooo moj druže
Barski, u svoje dvoriste gledaj.
Pusti se nas u Pg.
sve to sto si nabroja je Dps djelo al pokusavas da obrnes e ne mere.
Prodo je sve vojne imovine što je bilo u Boki, a cent nije potrošio na vojnike ili ne daj bože vojne penzionere!
A ti si preupucen.
Nije prodo nego prodao a nije ni to istina.Dobro su se vojni napunili stanova.Ko li u Bar ko u Tivat pa na Ostrvo cvijeca medju popove a mnogi bogomi i u Beograd.Sad im se tamo sceri i sinovi baskare sa sitnom djecicom.A ipak ih je vecina dopelala iz Splita.
Е па ова власт нема појма што ради. Није. Пеђа из те пјесме. Оста ли ко на слободу? Није ваљда да су сви за хапшења ?! Људи,умјесто што тежимо једни на друге боље да поћерамо странце који управљају и хапсе кога хоће. Црногорци,ђе сте ?
hapse druge da sakriju svoje veze sa kriminalcima cijejjjpare peru preko izgradnje zgrada
Dje je pavle djurusic zna li sto SDT?
Pustite zamjene teza, pustite prebacivanje bruke kojoj svjedoci Cg u crkve su počeli stavljat koljace “ vernici”
Hapsite ljude da se gleda, ne znate ni koga više hapsite ni saslusavate dje vam je Daka Davidović dje abazovic i adžić.
Sad hapse članove DPS pa će onda počet hapsiti ove koji su glasali za DPS
Znači sve gori od goreg
Daj bože, svanulo bi nam. To je mafija.
Aco i Peđa su država u državi za sve ove oslobodioce.
Sto je napravio gresku u korake?
Narod izginu po putevima, policije nema nidje, ljude nalaze mrtve u autima, onaj momak u Kotor?
A ovi se zaj…ju.
Imas dokaze ok, hapsi ali ovako … Neozbiljni ste.
Ne da mi đavo s mirom,sve nešto razmišljam,a stalno sebe zborim,ne razmišljaj ništa, ako misliš kolko toliko u ” vinklo” da budeš, ova sadašnja ” oslobodilačka ” vlast uprla iz sve snage, pa surgum i apšenja onih iz pređe njih,one ” okupatorske” vlasti,a sve to da bi se narod relaxira, I uz kokice uživa , dok oni se debljinu,I pune… Više »
I ovi koji danas hapse ce doci na red, tako da polakote.
oni su vec bili na red 50-60 godina, sad su tvoji na red narednih 50 🙂
Malo morgen. Zato vas i prpa.
Suzi, ako ovako slazes za godiste kad te neko pita…nikad se rodit neces
Kuku,sa ljisicama!
Koliko se bukalo i galamilo da je kriv za ovo i ono i na kraju ih privode jer snimaju funkcionere Demokrata kako se bahate sa službenim autima 😂😂😂😂😂
nije tačno, ne banalizuj
misterio…tebi mora da je sako dva broja manji
Drzi se pedjolini
Za rešetke jedino
Ubijaju se kriminalci po Cg svaki dan,niko vise nije bezbjedan ,mi se bavimo portalima i pravimo cirkus od drzave.sramota na sta smo spali
Sad će i ovome narod da plaća odštetu za pogrešno hapšenje i duševne bolove i to zbog prepametnog tužilaštva.Plati država Šariću 15 miliona zbog iste stvari i pojeo vuk magarca.
Pocela je diktatura
Podrška za Predraga Boškovića
Super je što imamo ovako dobru i poštwnu vlast punih 5 godina niko nije napravio ni prekršaj, pa hapsimo samo vlast od prije 2020. a novi su svi bezgrešni. Srećna budućnost građani. 40 kvadrata preko morače 200.000 eura u stanu u kojem čuješ komšijin kašalj, svakodnevna ubistva, za prehraniti se hljebom i paštetom treba 1500 eura mjesečno za tri člana.… Više »
Sto je ovo, a 5god svjedocimo bruci švercu svega i svačega. Teatralna hapšenja.
Nista privodjenja, cekamo oce li iko od funcionera, sadasnjih i bivsih, dobiti valjanu robiju….
A sto rade cetnici kako su krenuli pohapsit ce sve Crnogorce jer smo krivi sto smo Crnogorci
Nisu DPS-u smetali Srbi ni ovima ne smetaju Crnogorci ako si clan njihove partije.Partija je sve bliza od familije i prijatelja.Sve je isto samo njega nema.Sve smo dalji i dalji od gradjanske Crne Gore koju smo imali u vrijeme socijalizma.
Odličan način da se senzacionalizmom skrene sa teme o nesposobnom bezbjedonosnom sektoru. Od udara na šverc cigareta, do “poslao je novinarima poruku”.
Malo da zamagle ova ubistva… ne znaju sto ce demokrate, fotelje se pregrijase, zadnjice se upalile…
A kada će to finale.
ti si finale
Super finale
Svi to čekamo sa nestrpljenjem
kad god neko strada tad se privode kobajagi u sdt da bi umanjili prethodnu vijest. evo ovoga trazili a on se slobodno setao. scepanovic ne mora da podnese ostavku, ni ostale demokrate. stanje je redovno.
Nepismen si. Finale je prošlo, CG je u Nato i EU a šumska i srbija bez kosova ostaju da se valjaju u brlogu
Hogare ti li si??
Finale je Becic i Saranovic
Što prije to bolje za narod
nikad!