U Kliničkom centru Crne Gore u protekla 24 sata rođene su dvije bebe.
U Urgentnom centru zbrinuta su 224 pacijenta od kojih šestoro iz saobraćajne nezgode i šestoro iz nasilja.
Najviše pacijenata zbrinuto je u Internističkoj ambulanti, 81, u Hirurškoj 51 i u Ortopedskoj 36.
“U hirurškoj sali Urgentnog centra odrađeno je 13 intervencija, a na bolničko liječenje primljen je 21 pacijent”, saopšteno je iz KCCG.


