U porodilištu Kliničkog centra u protekla 24 sata rođeno je 11 beba.
U Urgentnom centru zbrinuto je 159 pacijenata od kojih troje iz nasilja.
Najviše pacijenata zbrinuto je u Hirurškoj ambulanti, njih 54, a po 38 u Internističkoj i Ortopedskoj.
U hirurškoj sali Urgentnog centra odrađeno je sedam intervencija, a na bolničko liječenje primljeno je četiri pacijenta.


