Društvo

Đaci iz škole Štampar Makarije plesali za bolesnog druga

Učenici podgoričke Osnovne škole “Štampar Makarije” u okviru donatorskog jutra pod nazivom “Zajedno smo jači” juče su plesali i sakupljali novac za pomoć drugu, učeniku trećeg razreda te škole, koji se bori protiv teške bolesti.

Riječ je o organizovanoj akciji OŠ “Štampar Makarije” i Učeničkog parlamenta povodom Dana djeteta, sa željom da se podrže napori učenika i nastavnika da pomognu drugu i učeniku koji boluje od tumora limfnih žlijezda.

Od devet do 11 sati u fiskulturnoj sali te škole učenici su prodavali i kupovali kolače, peciva, salate i rukovotvorine koje su sami napravili i na taj način prikupljali novac, kako bi pomogli drugaru koji se liječi.

Svi koji žele da pomognu, to mogu učiniti uplatom novca na žiro račun Addiko banke 555 000900248552128, sa naznakom Pomoć za Martina.

NAJNOVIJI NAJSTARIJI POPULARNI
Kleopatra
Gost
Kleopatra

Zanimljivo,koliko malo komentara kad se treba pohvalit jedno ovakvo djelo….
A,kad treba jedni protiv drugih da komentarisemo i kad treba jedni druge da provociramo i kritikujemo tada ima i preko sto komentara….🤔🤔🤔🤔🤔
Djeco,bravo👏👏👏a,dat ce Bog da ovaj djecak ozdravi!!!!❤️

Kleopatra
Gost
Kleopatra

Mi odrasli treba da ucimo od te djece…
BRAVO DJECO SVAKA VAM CAST❤️💛💜💚💙

Titograđanin
Gost
Titograđanin

Bravo! Martinu želim brzo ozdravljenje.

Ana
Gost
Ana

Bravo…E,to je cista petica!🤗

Send this to a friend