Društvo

Haos u HN, autobus kasnio zbog nepropisno parkiranih auta

Foto: Radio Jadran

Autobus Blue line na relaciji Igalo- Kamenari kasnio je juče zbog nepropisno parkiranih automobila kod lokala Baron u Herceg Novom.

Kako javlja radio Herceg Novi, autobus je bio sat vremena „zarobljen“, pa su građani uzaludno čekali.

Tako je umjesto u 15 sati autobus sa zaglavljenog mjesta krenuo tek u 16 sati, kada je kolona već bila nepregledna.

Iz preduzeća Blue line su objasnili da su po saznanju da autobus ne može proći između dva nepropisno parkirana vozila odmah obavijestili Komunalnu policiju.

“To nije prvi put da iz tog razlog naši autobusi kasne i remete red vožnje koji poštujemo. Auta su i tokom ljeta bila prepreka  autobusu. Vozači takvih automobila prođu nekažnjeno i onda isti prekršaj namjerno ili slučajno opet prave”, ističu iz kompanije, navodeći da su oba automobila bila HN registarskih oznaka.

U kompaniji Blue line žale zbog putnika koji su čekali dugo, ali se nadaju da će nadležne službe stati na kraj takvoj  saobraćajnoj nekulturi.

NAJNOVIJI NAJSTARIJI POPULARNI
XXX
Gost
XXX

trebali ste pohvaliti kompaniju koja jedina u CG kupuje nove autobuse za gradski prevoz. sad su poslije ljeta obnovili utobuse , svi autobusi imaju klimu , rampe za invalide i obezbjedjeni su kamerama.

Dejo živac👑🌳
Gost
Dejo živac👑🌳

Šta se čudite? Ovo je potpuno normalno u svim državama Evropske Unije. I Tunguziji.

Mrgud
Gost
Mrgud

Kao prvo po komunalnoj policiji zbog nerada i propusta u službi uzeti pola plate. Posle če i majku kažnjavati.

Vladimir
Gost
Vladimir

Angažujte najboljeg šefa kom. policije iz Kotora. On sve probleme riješava.

Novljanin
Gost
Novljanin

Daleko od toga da branim sebičnjake koji i ne znaju da se parkiraju, ali ovo su svakodnevni problemi svih primorskih gradića sa uskim ulicama. Nije ovo baš za novine. Samo posao za komunalnu policiji i pauka.

Biljana Bijela
Gost
Biljana Bijela

Ima li tamo policije.

zeljko
Gost
zeljko

Ima gospodjo ali smo bili zauzeti kolektivnim neradom te zbog toga nijesmo mogli izaci na lice mjesta.Nase ganc” novo terensko vozilo nije bilo opremjlejeno za ovako kompleksne radne zadatke a mi bez auta nemoze izaci u susret ni sebi a koamoli gradjanima.Uvjek Vasa kom. policija.

Vladimir
Gost
Vladimir

Bravo Željko. Odavno bolji komentar ne pročitah. Ocjena 10+.

Send this to a friend