Za Slobodanku Gurešić (31), djevojku koja je i pored paraplegije uspješna u stonom tenisu, posredstvom platforme humanost.com, prikupljeno je preko 18 hiljada eura, koliko je potrebno da Boba ode u Beograd na operaciju dekubitalne rane.
„Slobodanka je, uprkos tome što je nepokretna, vrlo angažovana, uspješna i hrabra. Operacija dekubitalne rane daće Bobi mogućnost da se vrati svom životu i borbi za budućnost“, poručuju ispred platforme humanost.com.
Putem pomenute platforme sprovedene su mnoge uspješne humanitarne akcije, a kontakt telefon za informacije je 067 188 838.




Da nase zdravstvo nema doktora koji moze operisat ovakve stvari sramota za drzavu koja neda srestva za ovakve slucajeve djevojko sve najbolje ti zelim
Nemamo vise nikakvog dr. Samo pokusavaju da operisu,pa kako se zavrsi. Grijese i moze im biti.
Podrśka za naśu Slobodanku