Društvo

VIDEO Mujović i Borovinić Bojović otvorili Podgorički pazar: Raznovrstan program do 8. januara

Foto: Printscreen Facebook

Gradonačelnik Podgorice, Saša Mujović i predsjednica Skupštine Glavnog grada, Jelena Borovinić Bojović, pritiskom na dugme aktivirali su dekorativnu rasvjetu, čime je svečano otvoreno sedmo izdanje Podgoričkog pazara, objavljeno je na društvenim mrežama Glavnog grada.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Podgorički pazar (@podgorickipazar)

Tokom trajanja manifestacije, kako su naveli, sve do 8. januara, posjetioci će imati priliku da uživaju u bogatom programu koji uključuje brojne muzičke nastupe renomiranih izvođača i lokalnih bendova različitih muzičkih žanrova, kao i nastupe di-džejeva.

“Posebna pažnja posvećena je najmlađima kroz raznovrstan dječji program koji obuhvata predstave, animacije, kreativne radionice i interaktivne sadržaje, čime Podgorički pazar dodatno potvrđuje svoj porodični karakter”, kazali su iz Glavnog grada.

Pored zabavnog segmenta, kako su zaključili, program obuhvata i bogate kulturno-umjetničke sadržaje, poput nastupa folklornih ansambala, horskih koncerata, kao i prigodnih programa inspirisanih tradicijom i prazničnim duhom.

11

avatar
1000
8
3
0
 
10
NikolaMaršal TITOAaaA đr bi bioRajko
NAJNOVIJI NAJSTARIJI POPULARNI
Nikola
Gost
Nikola

Kao neka parodija, a tek kad puste glas!

Maršal TITO
Gost
Maršal TITO

Uspjeli su stisnut dugme blago nama sa njima. Što pjevaše buksovci kuku nama šnjima

Aaa
Gost
Aaa

Parizer?

dpero
Gost
dpero

Cacilend!

Nikola
Gost
Nikola

Bitanga i princeza par.

Rajko
Gost
Rajko

Kako Mujović može bit princeza?

Starac
Gost
Starac

Bruka

Milena P.
Gost
Milena P.

Blago nama.

Kritičar
Gost
Kritičar

Mujović i Borovinić Bojović otvorili Podgorički pazar: Raznovrstan program do 8. januara.A đe je taj pazar?Imade li koja slika osim ovo dvoje manekena?

Max
Gost
Max

Podji pa vidi…ne kuckaj samo

A đr bi bio
Gost
A đr bi bio

U Zetu.

Send this to a friend