Put Cetinje-Budva i dalje je zatvoren za saobraćaj zbog odrona u Brajićima.
Dušan Kokić iz Direkcije za saobraćaj kazao je za TVCG da je dio puta na kojem je bio odron saniran, ali da će posljednju riječ o otvaranju puta dati saobraćajni inspektor koji sjutra izlazi na teren.

Od zatvaranja puta prošlo je 15 dana, a brojni vozači su na ivici strpljenja. Prije svega, mora se napomenuti da vozači zbog odrona koriste alternativne puteve, što troši znatno više vremena i novca.
Put preko Njeguša je, kako su kazali Radiju Cetinje, funkcionalan, ali zbog radova koji i dalje traju često se stvaraju gužve i nedovršeni dio tog putnog pravca vozačima uzrokuje velike probleme.
Putni pravac Cetinje- Budva zatvoren je zbog odrona koji se dogodio kod “malog tunela“ u blizini Lapčića.




samo se u naslovu pominje pg a u tekstu nidje. Da mi je znat ko ovo pise
Zamislite naslov teksta, put PG— BD. DA NEĆETE MOŽDA PREKO PLJEVALJA KATASTROFA KAKVI SU NAM NOVINARI.
Pg -bd kao da cetinje ne postoji. Mogli ste napisat onda odron na putu Niksic budva ili mojkovac budva. Strasno kako pisete
Prenose vijest Radia Cetinje
ne znam ko pise, svakako to sto se napise ne ide valjda samo copy – paste no se provjeri
Koji je to odron bio na putu pg budva ja znam samo odron na putu cetinje budva?
Muštuluk! Našli su tunel.