Društvo

Oprezno na auto-putu, vozači da prate signalizaciju u tunelima

foto: Monteput

Iz kompanije Monteput apelovali su na vozače da za vrijeme sniježnih padavina voze oprezno i prate svjetlosnu signalizaciju u tunelima na auto-putu Princeza Ksenija.

“Za vrijeme sniježnih padavina uloga zimske službe je da osigura prohodnost, što u situaciji obilnih sniježnih padavina podrazumjeva nekoliko centimetara snijega na kolovozu”, navodi se u Facebook objavi Monteputa.

Prema njihovim riječima, ovo ne znači da se snijeg ne uklanja odmah sa početkom sniježnih padavina, već se po prolasku snjegočistača, kako su pojasnili, za vrijeme padavina stvara novi sniježni pokrivač, koji se čisti odmah u sledećem obilasku snjegočistača.

“Pratite svjetlosnu signalizaciju u tunelima, ona vas informise o stanju kolovoza na izlasku iz tunela. Vozite oprezno”, poručuju iz Monteputa u objavi.

NAJNOVIJI NAJSTARIJI POPULARNI
Mićko
Gost
Mićko

polakote ljudi koji se spuštate niz auto put, treća brzina i kočite motorom

Zoran
Gost
Zoran

Bravo za Monteput. Samo nastavite. Prvi put snijeg na auto put,nista ne zamjeram. Pohvala. Samo kad se makosmo iz Platija. Hvala staroj vlasti.

Crni
Gost
Crni

Novoj se zahvali na odrzavanje

Radmilovac
Gost
Radmilovac

Za vrijeme sniježnih padavina uloga zimske službe je da osigura prohodnost, što u situaciji obilnih sniježnih padavina podrazumjeva nekoliko centimetara snijega na kolovozu” .Do 30 cm u Mateševu

Send this to a friend