Zbog obilježavanja Dana unutrašnjih poslova danas će od 16 do 19 časova biti zatvoreno više ulica u Podgorici, saopšteno je iz Ministarstva unutrašnjih poslova MUP.
U tom perodu biće za saobraćaj zatvoreni Cetinjski put od kružnog toka kod Atlas capital centra do kružnog toga kod TC Big fashion, Bulevar Džordža Vašingtona od raskrsnice sa Bulevarom Svetog Petra Cetinjskog do kružnog toka i u produžetku ulica Dr Ljubomira Rašovića do raskrsnice sa Ljubljanskom ulicom, Bulevar Revolucije od raskrsnice sa Moskovskom ulicom do kružnog toka kod Atlas capital centra, ulica Šeika Zaida, i dio Ljubljanske ulice od raskrsnice sa ulicom Dr Ljubomira Rašovića do Cetinjskog puta.




Bolje da su u Kotor zatvorili semafore i pomogli kolegama da učine nešto i pomognu Kotoru🤩🤩🤩
Bolje da ste na trgove po gradovima izasli da narod moze da prica sa vama, da posavjetujete ljude o pravima i posljedicama kršenja zakona.
Udri MILICIJOOOO…
Organizuju glasanje iz susjedne drzave.
Kakav debilizam, ima li kraja ovome ljudi???
kako da izadjemo iz garaze atlas capitala mi koji zavrsavamo u 5 posao?
Stvarno bez veze dali iko razmišlja o tome da je u to vrijeme najveca gužva da su upotrebili malo mozga mogli su tu paradu organizovati u nedelju kada ljudi nerade i kada je manja gužva u saobracaju a razmak od tri dana ništa ne mijenja.
Unutrašnje poslove ste mogli proslavit unutra a ne na ulice,egzibicionizam.
Svaka cast! Niste mogli bolje vrijeme izabrati.
Nije im palo na pamet od 17h da zatore pola grada, da barem do kuće stignem posle posla nego u 16 h kad je inače totalni haos. Razmišlja li ovdje iko?
Kakvo je to pitanje? To je narodna milicija.
Hahahaha u najvecem saobracajnom spicu pa nestvarno
Ne shvatam šta je želja da se postigne ovako maloumnim potezom
Sjajan tajming, zaista! Tri sata potpunog kolapsa…
Ne valja rabota ako sve kruzne na prilazima gradu ne zatvorite a i nasumicno u 10 stanova uletite polomite vrata i uhapsite clanove porodica. Neka bude onako filmski dobro. Da se isti ski proslavi
A sto da nece da litijaju tuda pa u spicu zatvorili najprometniji dio grada.
A ne no dani SURINA😀
I ajde sad dođi kući sa djecom iz škole, treninga….sa posla
E avetinje jedne
Ovo je bolesno nesrecni saranovicu idu li i litije uz ovo?
Haha ,a zašto ovolika muka. Kao da svaki građanin slavi taj vaš praznik.
bolesnici
Znači pola Podgorice u razdoblju kad se svi vraćaju kući s posla?
Ne postoji Atlas capital centar… postoji PC Capital Plaza. Nije u redu da imate ovakve greške… one narušavaju kredibilitet same informacije. Malo više pažnje, jer… “đavo je u detaljima”.
Zašto?Da ih barod još više psuje…