Zbog velikih saobraćajnih gužvi, ali i udesa kod Virpazara, na putu Podgorica-Bar stvorene su kilometarske kolone, a zbog saobraćajnog kolapsa rampe na tunelu Sozina se povremeno zatvaraju.
Kako je CdM-u saopšteno iz Monteputa, zbog gužvi na dijelu saobraćajnice nakon tunela prema Baru, tunel se povremeno zatvara, a kakvo je stanje na toj dionici puta građani mogu pratiti uživo na njihovoj stranici.

Kako javlja čitalac CDM-a, od Podgorice do Zete, gdje otprilike automobilom treba 15-ak minuta, njemu je danas trebalo 1.43 časa.
Podsjećamo, na ovoj dionici puta, u mjestu Virpazar, jutros se dogodila saobraćajna nezgoda u kojoj je bilo povrijeđenih, zbog čega su takođe stvorene kilometarske kolone.
Takođe, radnici nekadašnje Košute nastavili su danas sa protestima na Kruševom ždrijelu, gdje su blokirali putni pravac Cetinje – Podgorica od 11 časova i 30 minuta do 12 časova. Zbog toga su pojedini vozači išli putem preko Sozine, što je dodatno stvorilo gužve.




Zašto nije izgrađen kružni tok na raskrsnici Bar, Petrovac posle izlaska iz tunela prema moru?
Ovo je čisti dokaz da je sledeća faza autoputa trebala da bude PG Bar.
Ovi se napunise para.Mozemo jos jedan tunel probit.Da se smanji guzva
Putovali danas iz Nk do Ulcinja 5 sati
evropski stil, neka im na nos izađe vozanje na ljetovanje
Blokade 2 glavna pravca prema moru u špicu sezone – hvala “Vladi” Crne Gore !
3h od Podgorice do Bara
Oo lude drzaveee!!ima li koga??
Stižu braća Srbi na more kad nema NATO partnera.