Odbor direktora Pošte Crne Gore je na danas održanoj sjednici imenovao Božidara Vuksanovića, doktora ekonomskih nauka, za izvršnog direktora Kompanije.
Vuksanović je imenovan na mandatni period od četiri godine.
Odbor direktora Pošte Crne Gore je na danas održanoj sjednici imenovao Božidara Vuksanovića, doktora ekonomskih nauka, za izvršnog direktora Kompanije.
Vuksanović je imenovan na mandatni period od četiri godine.
Izgleda, poštar zvoni dok je živ,…
ASK je 21. juna 2018. utvrdila da je Vuksanović prekršio Zakon o sprečavanju korupcije jer je lani (jul, avgust, septembar) istovremeno primao direktorsku platu u Upravi za inspekcijske poslove (1.245 eura mjesečno) i naknadu za članstvo u odboru ACG, te glasao za sebe i izmjene statuta da bi se profesionalizovala funkcija predsjednika koju obavlja. Poslije suspenzije je to morao da… Više »
ASK je 21. juna 2018. utvrdila da je Vuksanović prekršio Zakon o sprečavanju korupcije jer je lani (jul, avgust, septembar) istovremeno primao direktorsku platu u Upravi za inspekcijske poslove (1.245 eura mjesečno) i naknadu za članstvo u odboru ACG, te glasao za sebe i izmjene statuta da bi se profesionalizovala funkcija predsjednika koju obavlja.
Nije on kriv sto je dr ekonomskih nauka, a sto veze nema sa ekonomijom. Krivi su oni koji su mu dali tu titulu i koji su obezvrijedili crnogorsko visoko obrazovanje
Smijem zivot dat da je i ovaj u DPS
Profesionalac
Karatista egzibicionista, donosio medalje u katama i evo ti ga direktor.
Srećno Božo!
Je li moguce da nije bilo stricnijeg od ovog?
Koja my je to funkcija po reduu kad misli da se skine sa grbace ovom narodu ima li iko mladji I pametnan da ga zamijeni