Nakon što je premijer Zdravko Krivokapić izjavio da najavljene mjere ministra finansija i socijalnog staranja Milojka Spajića, služe za ponos Vladi na čijem je čelu, te poručio svima kojima su lični i partijski interesi iznad Crne Gore, da puste aktere Vlade da rade, oglasio se generalni sekretar Demokratske partije socijalista Aleksandar Bogdanović.
<<<Krivokapić: Pustite nas da radimo, ponosan sam na Spajićeve mjere<<<
On je poručio da neće dozvoliti da Crna Gora postane loš reality program, pod rukovodstvom premijera Krivokapića.
“Da Vas pustimo da do kraja urušavate sekularnu i građansku državu? Da Vas pustimo da pravite cirkus od institucije u kojoj sjedite i od čitave države? Da Vas pustimo da, u doba kada desetine građana dnevno umiru, na svaki način pokazujete da vas je baš briga za epidemiju? Da Vas pustimo da širite neistine o molotovljevom koktelu”, napisao je Bogdanović.
Bogdanović je istakao da neće dozvoliti tretman koji aktuelna većina sprovodi nad crnogorskim građanima.
“Da Vas pustimo da imenovanjem nacističkih kadrova unižavate institucije i građane Crne Gore? Da Vas pustimo da građane ove države nazivate teroristima i kriminalcima? Da Vas pustimo da radite nezakonito, a da sjednice skupštinskih odbora, zahvaljujući Vašim saradnicima, postaju zabava za mase”, pita Bogdanović.
Pa dodaje sljedeće:
“Da Vas pustimo da državu pretvarate u loš reality program? Nećemo vas pustiti premijeru Krivokapiću”, objavio je Bogdanović na Twitter-u.
Da Vas pustimo da do kraja urušavate sekularnu i građansku državu?
Da Vas pustimo da pravite cirkus od institucije u kojoj sjedite i od čitave države?
Da Vas pustimo da, u doba kada desetine građana dnevno umiru, na svaki način pokazujete da vas je baš briga za epidemiju?
— Aleksandar Bogdanović (@sasa_bogdanovic) September 28, 2021
Da Vas pustimo da radite nezakonito, a da sjednice skupštinskih odbora, zahvaljujući Vašim saradnicima, postaju zabava za mase?
Da Vas pustimo da državu pretvarate u loš reality program?
Nećemo vas pustiti, @profKrivokapic.
— Aleksandar Bogdanović (@sasa_bogdanovic) September 28, 2021




A šta ste vi radili 30god, minimalac 222e.Može li čovjek sa time da preživi.
A kad ste vi iz DPS povećali plate građanima?Povećali ste sebi dzepove👊
Da je više ovakvih boraca u Dps-u nebi smo sad bili opozicija. Bravo Bogdanoviću…samo nastavi da tvituješ
Sad se premijer sjetio da treba nesto i raditi a ne samo popovima ljubit ruke. Sram ga bilo.
I da ih puštamo da prisustvuju ceremonijama sa istaknutim zastavama druge zemlje bez ijedne crnogorske?
Pa to nebi ni najgori neprijatelj radio?
Necemo vas pustiti. Tako je Bogdanovicu
Doktorat
Razvaljivanje totalno. Kaze Krivokapic pustite nas da radimo. Hahahahahhahaha
Ovo je najjaca poruka do sad. Uh
DE JE zakon jednak za SVE ??? UHAPSITE krivokapica i abazovica ? ILI su mozda sa DRUGE PLANÈTE pa nemate PRAVO ???