Perpetuum Mobile čini šest članova koji dolaze iz Subotice, a na muzičkoj sceni su od 1998. godine. Najpoznatiji su po živim svirkama.
Bend je nastupao na svim značajnijim festivalima u regionu, kao i na nekoliko festivala u inostranstvu. Njihova muzika je fuzija vise različitih stilova Vocal House, Acid Jazz, Funky, Jazz Rock, a njihovi spotovi se prikazuju na MTV Adria.




Ok, ne bih htio da budemOk, ne bih htio da budem hejter, ali… “Njihova muzika je fuzija vise različitih stilova Vocal House, Acid Jazz, Funky, Jazz Rock”… Zar ne bi trebalo da u Hard Rock Cafeu nastupaju bar dominanto bendovi iz tog pravca, dakle hard roka? Pratim muziku ali za ove druškane stvarno nijesam čuo, a njihova tarifa sigurno za… Više »
Ko?! Toliko buke oko nicega!
Ko?! Toliko buke oko nicega! Pivo 3e, hamburger 10e, dje vi zivite?! Da bar dovedoste neke bendove nego OVO haha…
zamisli ulaz je besplatan 😀
zamisli ulaz je besplatan 😀