Hronika

Nikšićanin nakon svađe zapalio supruzi automobil

Ilustracija

Službenici policije rasvijetili su požar koji je izbio na automobilu u blizini Vrtačke brane, te došli do sumnje da je vozilo u vlasništvu njegove supruge, nakon verbalne rasprave, zapalio M.P. (68) iz Nikšića, saopštila je Uprava policije (UP).

“Policijski službenici Odjeljenja bezbjednosti Nikšić su, postupajući po prijavi o intervenciji pripadnika Službe zaštite i spašavanja Nikšić na gašenju požara kojim je zahvaćeno jedno vozilo u blizini Vrtačke brane, preduzeli mjere i radnje iz svoje nadležnosti. Dolaskom na lice mjesta, policijski službenici su zatekli automobil marke „VW Polo“ nikšićkih registarskih oznaka, na kojem je usljed požara došlo do oštećenja prednjeg dijela”, navedeno je u saopštenju policije.

Kako su kazali iz policije, tom prilikom nije zatečen vlasnik vozila.

“Preduzimajući dalje službene mjere i radnje u cilju rasvjetljavanja svih okolnosti događaja, službenici Odjeljenja bezbjednosti Nikšić su došli do sumnje da je požar na vozilu koje je u vlasništvu njegove supruge, nakon verbalne rasprave, podmetnuo M.P. (68) iz Nikšića. Prilikom kriminalističke obrade, oštećena je od policijskih službenika zahtijevala da se M.P. upozori na ponašanje, dok na okolnosti izazivanja požara nije zahtijevala preduzimanje službenih mjera i radnji”, naveli su iz policije.

Sa događajem je upoznat dežurni tužilac u Osnovnom državnom tužilaštvu u Nikšiću, koji se izjasnio da je u pitanju krivično djelo uništenje i oštećenje tuđe stvari, za koje se gonjenje preduzima po privatnoj tužbi.

NAJNOVIJI NAJSTARIJI POPULARNI
Ana
Gost
Ana

Meni ovo liči po mjestu gdje je auto bilo tu idu ovi pomamljeni ljubavnici da je zatekao gospodju u preljubi pa morao je stradat auto kada nije ljubavnik

MOST
Gost
MOST

Nije umio drugačije da joj izjavi VATRENU LJUBAV

Claudia
Gost
Claudia

Sad neka joj kupi novo.

Hogar
Gost
Hogar

Je li ovaj iz Ljaljove stranke? #ne,on bi zapalio svoj i optužio ženu.Da jeste ljaljokrata,mislim.

Narcis Zgubidan
Gost
Narcis Zgubidan

Crnogorci se teško navikavaju da žene imaju jednaka prava,pa ne treba se čudit şto Erdogan u Turskoj toliko vlada.

pg cg
Gost
pg cg

Teško se navikavaju na preljubu, to je istina. Sram ih bilo

Kali
Gost
Kali

Stari ljudi pale auta, mora da su mu dali jaku robu.😂😂😂😂
Ovo je haos ovoj policiji nije lako.

tamara
Gost
tamara

Seljačine, ovo što ovi rade ovo su…
Bitno, da traže da se međedi ubijaju i da ih ubija pogan.

Licemjeri
Gost
Licemjeri

sad ce vernici.. brak svetinja
aloo bre zemljaci postoji raz ox

Sanja
Gost
Sanja

Bruka paśa, ovi su potpuno prsli.

Haha
Gost
Haha

To je strast ! 😀

Artur
Gost
Artur

Da,da,na nikšićki način😀

Send this to a friend