Dječake od 14 i 15 godina, 2. novembra, oko 21 sat, u Pljevljima napala je biber sprejom A.S. stara oko 30 godina, piše PV portal.
U tom incidentu jedan dječak je zadobio teže povrede oka.
Očevici su tom portalu kazali da su djeca sjedela na klupi kada im je prišla A.S., postavljajući im pitanje da li su oni bacali petarde na obližnjem igralištu.
Nakon kratkog razgovora, ona je, navodno, iznenada upotrijebila biber sprej prskajući dječacimau oči i nakon toga se udaljila.
Slučaj je prijavljen policiji, a izjave su uzete od djece i osumnjičene.




Djeca koja su tu bila su klasicni huligani koji danima prave probleme po kvartu.Zeni bacaju petarde u ulaz,na terasu,roditelji ih opravdavaju i stite.Policije nema nigdje,a na igralistu iza nocima se pravi buka,maloljetnici piju alkihol,puse,provociraju.
A šta ako to nijesu baš ta djeca , koja su bacali petarde?
Tu gdje nema drzave tu se desavaju ovakve i gore stvari.
Sve što ne valja, vazda je iz Pljevalja
Ja sam iz Pv i potpuno se slazem sa tobom.. naajveca seljana zavladala
A.S, ti li si?
Ne bi ih poprskala bez razloga. Sigurno su zaslužili.
Djeca poslala zasticena u svim slucajevima nasilja prema bilo kome! Zasto?? Jer ih stite roditelji koji misle da su genijalci, kao klinac iz Ribnikar skole!!! Mora da ih je 100 puta doticna osoba opominjala da ne bacaju petarde ….ali oni mogu sve, jer su divljaci koje prave “brizne” mame i tate!!
Biber sprey je za samoodbranu,a ne djeca da se prskaju,sramota
petarde, biber sprej, droga, sugdje da se kupi, samo daj pare a zabranjeno kome
Svuda ima da se kupe! Zabranite prodaju!!!!
Samo bez nervoze Suzi…da nas stiti drzava od nasilnika ne bi smo kupovali biber sprejeve!! Sada su najveci nasilnici upravo ta slatka djeca koja ne odgovaraju pred zakonom za svoja nepocinstva i ostala nedjela!!