Podgorička policija uhapsila je I.G. (26), F.S. (21) i D.G. (22) osumnjičene da su na društvenim mrežama vrijeđali na nacionalnoj osnovi pripadnike srpskog naroda.
“Službenici Regionalnog centra bezbjednosti „Centar” – Odjeljenja bezbjednosti Podgorica su, postupajući na osnovu objave na društvenim mrežama na kojoj tri osobe vrijeđaju na nacionalnoj osnovi pripadnike srpskog naroda, uhapsili tri osobe zbog počinjenog prekršaja iz člana 19 Zakona o javnom redu i miru”, navodi se u saopštenju Uprave policije (UP).
Podgorička policija je, kako je navedeno, u kratkom roku identifikovala i u službene prostorije dovela osobe sa spornog snimka.
“Od I.G. (26), F.S. (21) i D.G. (22) su prikupljena obavještenja, nakon čega su obaviješteni tužioci u Osnovnom državnom tužilaštvu u Podgorici i Višem državnom tužilaštvu u Podgorici, koji su se izjasnili da se u radnjama ovih osoba ne stiču elementi krivičnog djela za koje se gonjenje preduzima po službenoj dužnosti”, kazali su iz policije.
Nakon toga su, dodaju iz UP, “navedene osobe uhapšene zbog gore navedenog prekršaja”.




A ovi sto nam dizu srednji prst na himnu,sto sire trobojke…vrijedjaju i biju Crnogorce oni daju neke izjave ili uopste ne daju..
Sram vas bilo .
Pustajte te momke,ista prava za sve!!!!!!!
A oni što su marširali kroz Podgorici “NOŽ, ŽICA PODGORICA” policija je čuvala a tužilaštvo još ćuti
Eto i to smo docekali a Kovacevica i svakodnevno vrijedjanje Crnogoraca, Muslimana, Bosnjak, i ostalih nikom nista. Sto ne uhapsiste navijace sutjeske, Kovacevica za himnu, pa paljenje CG zastave, …. i jos milion drugih stvari?????
kada bi se ovako srbi hapsili zbog vrijedjanja crnogorskog naroda na drustvenim mrezama trebalo bi jedno 10 zatvora da ih sve smjeste.
A Kovacevic za vrijedjanje CG narpda na slobodi?
A za riječ koja je upućena Srbima vrijeđaju se kao pa hapsite, a što ne uhapsite ove što sjede kad je himna ili ovog debelog što pokazuje srednji prst… sram vas i stid bilo sve
Ne hapsite kad pale i skidaju zastavu,ne hapsite izdajnike koji ne ustaju na intoniranju himne
A ovaj u Nk sto vrijedja i provocira Crnogorce…da vidimo sta ce se preduzeti po tom pitanju!!!!!!
A što radite s ovima što svakodnevno vrijedjaju Crnogorce???????
Ovo ih je Dajko prijavio😀😀😀
A žena četnik koja vrijeđa crnogorce i manjine je na slobodi.
Direktorica Biblioteke
Svakog ko širi mržnju treba hapsite a u tome prednjači Kovačević pa onda joanikije pa mnogi drugi popovi koji nemaju naše državljanstvo osim ako im kudravi nije dao što se ne bi cudio
Amaterizam na djelu. Samo su trebali tvrditi da im je profil hakovan kao Srbi nebrojeno puta do sada i sad bi bili doma.
Pa u tome je razlika izmedju nas hrabrost ili lukavstvo i podvijanje repa kad je frka
Zašto su uhiceni ako nema krivicnog djela? I sto su krivo rekli?
Nisu uhiceni nego uhapseni jer su na nacionalnoj osnovi vrijedjali i ponizavali oripadnike odredjenog naciona bez povoda, a naravno to ne rezultat huskacke politike koju je dps zavadjao narod da ukrije pljacku koju su sprovodili
Uhićeni su, ako je čoek koji piše Hrvat, ka što vjerovatno jes. Al bitno je da si ga ti ispravio
Kad ce da se uhapsi rakovic i mnogi sto huskaju na Crnogorce?
Mene zanima oće li ko uhapsiti Marka Kovačevića. jer ovo što je on uradio je mnogo gora stvar i pritom je “prva glava grada”.
E ovo je pritisak na dr organe.. pusteni jer nema elemenata kriv. Gonj. I onda ih posle uhapsili. Ne vidjeh da ste tako azurni kad se vrijedjaju crnogorci i cg narod..
A kad srbi vrijedaju onda ne mogu da ih nađu
Ali Šubara nije uhapšen!
Da da tako i treba
I treba. Ali i nesretnik nikšićki takođe treba.
Kad cetnici vrijedaju ni kome nista ? Pojo vuk magarca kad drugi vredaju cetnike odma frka zbrka to nesmijete a srbo cetnici smiju sve ???