Hronika

Rožajac uhapšen zbog sumnji da je htio da proda heroin

ilustracija

Rožajac I.V. (28) danas je uhapšen u tom gradu, nakon što je policija od njega oduzela više od tri grama heroina, koji je, kako se sumnja, namjeravao da proda.

Iz Uprave policije saopštili su da je tokom pretresa kuće uhapšenog u Rožajama pronađena droga, za koju se pretpostavlja da je namijenjena uličnoj prodaji.

Službenici rožajske policije i Odsjeka za borbu protiv droge su od I.V. oduzeli jedan veći zamotuljak, u kojem se nalazilo šest manjih zamotuljaka sa sadržajem praškaste materije svijetlobraon boje, za koju se sumnja da je heroin.

Pronađena droga, težine od oko 3,3 grama, biće upućena u Forenzički centar, radi vještačenja.

O događaju je obaviješten državni tužilac u Višem državnom tužilaštvu u Bijelom Polju, koji je naložio da se I.V. uhapsi i da mu se privede uz krivičnu prijavu zbog postojanja osnovane sumnje da je počinio krivično djelo neovlašćena proizvodnja, držanje i stavljanje u promet opojnih droga.

Ž.N.

NAJNOVIJI NAJSTARIJI POPULARNI
Lipovo
Gost
Lipovo

Zar se hapse rozzajci zbog heroina? A, ja mislio da su svi rodjaci!

Send this to a friend