Hronika

Sukob u Bloku V, maloljetnici oštetili vozilo

Ilustracija

Nekoliko maloljetnika sukobilo se sa jednom punoljetnom osobom u podgoričkom naselju Blok V, saopšteno je CdM-u iz policije.

“Bio je sukob maloljetnih lica s jedne i punoljetnog lica s druge strane u Bloku V, ali nije bila tuča. Maloljetnici su punoljetnom licu oštetili vozilo”, kazao je izvor CdM-a iz policije.

Postupanje policije je u toku.

S.Đ.

NAJNOVIJI NAJSTARIJI POPULARNI
oooo
Gost
oooo

Tek ce da bude muka od te omladine kad se pocnu formirat bandice pa cio grad u crno zavije. Vec sad se mnogi roditelji dobrano razmisljaju kad im djeca odu prosetat tu do grada.

Blok 5
Gost
Blok 5

Nisu maloljetnici,dezinformacija!

Tomo
Gost
Tomo

Nema pozornika, nema kontrole!

Bar
Gost
Bar

I sto da radim ja sjutra ako neki maloljetnik odluči da mi slomi kola? Da ga jurim pa da završim u Spuž, možda i izgubim posao? Ili da probam nekoga nožem da ubodem pa da pobjegnem kasnije za Makedoniju?

Hipokrat
Gost
Hipokrat

Jedan je bacio noz skakavac kad je policija dosla tako da je bilo blizu da se zasere mnogo vise

Irena
Gost
Irena

Sve i svasta smo uvezli , dali , prodali , ugostili , da nam ko ne zamjeri ,zaista smo gostoljubiv narod .

Pozzzzz
Gost
Pozzzzz

Ma bravo!!! Ajde sad genijalci, jel su opet mame I tate i krive??? Ili ćete konačno da uključite svoj zakržljali mozak da uključite I ukapirate da imamo problem na društvenom nivou!!!!?

Đovani
Gost
Đovani

Što se čeka? Uniforme u školi, mobilni u fiokama za vrijeme nastave, zaštitari u školi, dnevna posjeta kontakt kvartovskog policajca, užina u dvorištu škole, jača disciplina……….Čekamo li neku muku opet, neku pogibiju?

Gojko
Gost
Gojko

A sto se radi od maloljetnika, hitno mijenjati zakon da se i oni kaznjavaju strozije to je banda, koriste sto su maloljetnji pa onda čuda rade

Rave
Gost
Rave

Kazu glavni grad… a pretvorilo se u selendru. Bar po mentalitetu. Cast izuzecima.

Hazar
Gost
Hazar

Ovo je samo ssd pocelo da izlazi na vidjelo, blok 5 je uvece opasno mjesto, a prigraðani se redovno zalijecu na starije.

Sembegar
Gost
Sembegar

Haiti

Tomo
Gost
Tomo

Bravo za Becica i Saranovica

koca
Gost
koca

E kako na mene nedje ne nalete takvi,uši bi im u masnu svezao.Vracu se devedesete izgleda,ova omladina podivljala

Marko
Gost
Marko

Saranovicuuuu????

Ivana
Gost
Ivana

Litijaska omladina ideologije nikolaja velimirovica

Tami
Gost
Tami

Ivana, fasisticki komentar. Zbog takvih smo tu dje smo, samo mrznja, etiketiranje, podjele… Zao mi je sto ste tako zaguljeni, mrznjom zadojeni, zao mi je sto Vas nisu naucili od malena da se ljudi dijele na dobre i lose, a ne po vjeri, nacionalnoj ili politickoj pripadnosti, itd, itd… Pokusajte da razmisljate drugacije, prihvatite razlike, volite… Bice Vam lakse sigurno.… Više »

Zeljko
Gost
Zeljko

Napisao je ono sto je istina. Primitivizam se vratio kroz litje, nekakva pravoslavna drustva i pjesme o Kosovu. To vam je istina

Narcis Zgubidan
Gost
Narcis Zgubidan

Kako se bude sve vise ljudi nastanjivali u Podgorici ovih slučajeva ce bit sve vise.
Grad ce postat”američki Dedvud”

bar.bar
Gost
bar.bar

Divljaci nema sve iz kuce dolazi.

Podgoričanin
Gost
Podgoričanin

Meksiko

Amerikanac
Gost
Amerikanac

Postace nam blok v kao favela…

gwido
Gost
gwido

Sta kaze danilo sanchez ?

Dukic
Gost
Dukic

Taman

Woke
Gost
Woke

Nismo daleko. Fale nam favele zatvorenog tipa al polako bice i toga.

Send this to a friend