Nekoliko maloljetnika sukobilo se sa jednom punoljetnom osobom u podgoričkom naselju Blok V, saopšteno je CdM-u iz policije.
“Bio je sukob maloljetnih lica s jedne i punoljetnog lica s druge strane u Bloku V, ali nije bila tuča. Maloljetnici su punoljetnom licu oštetili vozilo”, kazao je izvor CdM-a iz policije.
Postupanje policije je u toku.
S.Đ.




Tek ce da bude muka od te omladine kad se pocnu formirat bandice pa cio grad u crno zavije. Vec sad se mnogi roditelji dobrano razmisljaju kad im djeca odu prosetat tu do grada.
Nisu maloljetnici,dezinformacija!
Nema pozornika, nema kontrole!
I sto da radim ja sjutra ako neki maloljetnik odluči da mi slomi kola? Da ga jurim pa da završim u Spuž, možda i izgubim posao? Ili da probam nekoga nožem da ubodem pa da pobjegnem kasnije za Makedoniju?
Jedan je bacio noz skakavac kad je policija dosla tako da je bilo blizu da se zasere mnogo vise
Sve i svasta smo uvezli , dali , prodali , ugostili , da nam ko ne zamjeri ,zaista smo gostoljubiv narod .
Ma bravo!!! Ajde sad genijalci, jel su opet mame I tate i krive??? Ili ćete konačno da uključite svoj zakržljali mozak da uključite I ukapirate da imamo problem na društvenom nivou!!!!?
Što se čeka? Uniforme u školi, mobilni u fiokama za vrijeme nastave, zaštitari u školi, dnevna posjeta kontakt kvartovskog policajca, užina u dvorištu škole, jača disciplina……….Čekamo li neku muku opet, neku pogibiju?
A sto se radi od maloljetnika, hitno mijenjati zakon da se i oni kaznjavaju strozije to je banda, koriste sto su maloljetnji pa onda čuda rade
Kazu glavni grad… a pretvorilo se u selendru. Bar po mentalitetu. Cast izuzecima.
Ovo je samo ssd pocelo da izlazi na vidjelo, blok 5 je uvece opasno mjesto, a prigraðani se redovno zalijecu na starije.
Haiti
Bravo za Becica i Saranovica
E kako na mene nedje ne nalete takvi,uši bi im u masnu svezao.Vracu se devedesete izgleda,ova omladina podivljala
Saranovicuuuu????
Litijaska omladina ideologije nikolaja velimirovica
Ivana, fasisticki komentar. Zbog takvih smo tu dje smo, samo mrznja, etiketiranje, podjele… Zao mi je sto ste tako zaguljeni, mrznjom zadojeni, zao mi je sto Vas nisu naucili od malena da se ljudi dijele na dobre i lose, a ne po vjeri, nacionalnoj ili politickoj pripadnosti, itd, itd… Pokusajte da razmisljate drugacije, prihvatite razlike, volite… Bice Vam lakse sigurno.… Više »
Napisao je ono sto je istina. Primitivizam se vratio kroz litje, nekakva pravoslavna drustva i pjesme o Kosovu. To vam je istina
Kako se bude sve vise ljudi nastanjivali u Podgorici ovih slučajeva ce bit sve vise.
Grad ce postat”američki Dedvud”
Divljaci nema sve iz kuce dolazi.
Meksiko
Postace nam blok v kao favela…
Sta kaze danilo sanchez ?
Taman
Nismo daleko. Fale nam favele zatvorenog tipa al polako bice i toga.