Hronika

Uhapšena tri vozača na Žabljaku zbog vožnje pod dejstvom alkohola

Ilustracija

Policija je na Žabljaku uhapsila tri vozača koji su vozilima upravljali pod dejstvom alkohola u organizmu u koncentraciji većoj od 1g/kg, od kojih jedan mladi vozač.

“Sudija za prekršaje im je izrekao novčane kazne u ukupnom iznosu od 1.350 eura i zabrane upravljanja putničkim motornim vozilima”, navodi policija na mreži X.

 

2

avatar
1000
1
1
0
 
2
MileJezero Black
NAJNOVIJI NAJSTARIJI POPULARNI
Jezero Black
Gost
Jezero Black

A nagrdili ste ih trojica 1350e sa sudckim troskovima, bravo sudija treba te uhapsit odma.

Mile
Gost
Mile

nemoj,DEMONkrate su to, časti mi…

Send this to a friend