Policija je na Žabljaku uhapsila tri vozača koji su vozilima upravljali pod dejstvom alkohola u organizmu u koncentraciji većoj od 1g/kg, od kojih jedan mladi vozač.
“Sudija za prekršaje im je izrekao novčane kazne u ukupnom iznosu od 1.350 eura i zabrane upravljanja putničkim motornim vozilima”, navodi policija na mreži X.
@PolicijaCG je na Žabljaku lišila slobode tri vozača koji su vozilima upravljali pod dejstvom alkohola u organizmu u koncentraciji većoj od 1g/kg, od kojih jedan mladi vozač!
— Uprava policije Crne Gore (@PolicijaCG) May 3, 2026




A nagrdili ste ih trojica 1350e sa sudckim troskovima, bravo sudija treba te uhapsit odma.
nemoj,DEMONkrate su to, časti mi…