Hronika

Uhapšena dva vozača: Vozili sa preko 3,5 promila alkohola u krvi

Policija

Policija je u Danilovgradu i Nikšiću uhapsila vozače koji su upravljali vozilom pod dejstvom alkohola u organizmu.

U Danilovgradu je uhapšen M.D. koji je upravljao vozilom sa 3,78 promila alkohola u organizmu.

“Njemu je sudija za prekršaje izrekao kaznu zatvora u trajanju od 60 dana”, navela je policija na Tviteru.

U Nikšiću je uhapšen vozač B.A. koji je kontrolisan u mjestu Brlja i kod njega je utvrđeno prisustvo alkohola u organizmu u koncentraciji od 3,54.

“Uz prekršajnu prijavu priveden je nadležnom sudiji za prekršaje”, ističe policija.

NAJNOVIJI NAJSTARIJI POPULARNI
oooo
Gost
oooo

Poostrit kazne, oduzimat vozacke na duze vrijeme pa ce se ove potencijalne ubice mozda smirit a mi cemo bit sigurniji.

Send this to a friend