Nikšićka policija podnijela je krivičnu prijavu protiv Radovana Kavaje zbog sumnje da je izvršio krivično djelo ugrožavanje sigurnosti na štetu Nikšićanina Esada Gegića, saopšteno je iz Uprave policije (UP).
“Službenici Centra bezbjednosti Nikšić su sa navodima prijave upoznali državnog tužioca u VDT-u koji se izjasnio da se u radnjama Kavaje ne stiču elementi krivičnog djela iz nadležnosti ovog tužilaštva”, kazali su iz UP
Kako su naveli iz UP, službenici policije su sa prijavom upoznali državnog tužioca u Osnovnom državnom tužilaštvu u Nikšiću koji je naložio da se protiv Kavaje podnese krivična prijava zbog sumnje da je izvršio krivično djelo ugrožavanje sigurnosti.




Kome to smetaju gusle u Crnoj Gori😪
Sve dok drzava ne pocne da hapsi ove sto nose strane zastave i rade protiv drzave ovdje nema i nece bit drzave nije ih hapsio ni dps ni 42 ni 43 vlada pa dako 44 pocne da hapsi
Ugrožavanje sigurnosti…a nikako vrijeđanje na nacionalnoj i vjerskoj osnovi… da mu olaksate malo…
Raskrinkati sve cetnike koji se kriju iza paravana vjere a krse sve bozije zapovjesti
Identifikovati fasistite koji su dosli iz hercegovine ko bude zataskavao radi protiv drzave
Ha ha ha ha mazete oci narodu sa jednom krivicnom ha ha ha sta je sa nacelnikom policije
Ne mozete nam jednom prijavom zamazati oci, svima prijave!