Iz partije Demos opet su pozvali na dogovor unutar parlamentarne većine koja je ostvarena na izborima.
“Nimalo iznenađeni poslednjom proizvodnjom haosa i agonije iz, u dužem periodu, nedolasle i problematično formirane vlade, Demos je istog dana nakon inicijative “Crno na Bijelo” za formiranje tkz. manjinske vlade saopštio da do nove vlade treba doći kolegijalnim dijalogom i korektnim dogovorom u parlamentarnoj većini. I kako smo naglasili, uz uvažavanje svih komponenti parlamentarne većine”, naveli su u saopštenju.
Demos, kako su istakli, ostaje dosledan svom u dužem periodu stavu – koji, smatraju u toj partiji, odgovara volji građana.
“I pravilima parlamentarne demokratije – da u parlamentarnoj većini koja je ostvarena na izborima treba postići dogovor o modalitetima izlaska iz duboke krize”, zaključuju iz Demos-a.



Lekiću, nekad sam mislio da imaš neki potencijala da pokreneš makar neke promjene na pozitivno. Učaurio si se u fotelju i ni glasa da puštiš. Penzija je jedino što ti je preostalo da pokreneš!
Demos al ovaj postoji, kolko su imali na izbore?
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
koga ovaj moze da izfolira da glasa za njega da mi je znat
Koji Demos😂😂😂😂😂😂 e boze koliko su oni rodbine samo pozapošljavali sad im se ne ide u opoziciju ….
Ja mislio obavjestavas nas da ces u penziju…
Caooooooooo
Papapapappapaoapoa
Ajde miči se kumim te bogom,sramota te nije,uništio te je df onda a ti opet se privuko,jer si daleko od cenzusa , idi u penziju i ne brukaj se više
30 godina ista pjesma idi u penziju odmori ko covjek
Imali iko u ovu partiju osim Lekica, ja jos nijesam vidio nikoga osim njega.
Hahaha evo ga jedan jako uticajan političar iz jedne baš jake partije hahahahahaha