Zamjenik predsjednika Pokreta Evropa sad (PES) i predsjednički kandidat, Jakov Milatović predao je potpise za kandidaturu Državnoj izbornoj komisiji (DIK).
<<<Milatović: Prikupljeno 22.288 potpisa podrške<<<
Podsjetimo, Milatović je ranije kazao da je Pokret Evropa sad za “četiri, pet dana uspio da prikupi čak 22,288 potpisa podrške”.
Podsjećamo, predsjednički izbori zakazani su za 19. mart.




Bravo Jakove i da pobijediš vojvodu u drugom krugu!!!!💪👍🍻🤩
Volio bi da njih dvojci bidu u drugom krugu, pa neka pobijedi ko god hoce. Ali treba raditi da se oni nadju u drugom krugu, i napade i kampanju usmjeriti ka DPS-u.
Procitajte clan 4 Zakona o predsjedniku! Ovaj ni nema pravo da se kandiduje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Prevaranti
Mali prevarant, dobiće pare za kandidaturu i to je to.
Nakon što Državna izborna komisija nije usvojila kandidaturu lidera Pokreta Evropa sad Milojka Spajića, on je na radnom ručku sa novinarima saopštio da je njegov favorit za predsjedničkog kandidata PES-a, potpredsjednik tog Pokreta, Jakov Milatović. Međutim, postavlja se pitanje da li Milatović, ili bilo koji drugi kandidat predložen od Pokreta Evropa sad može biti predsjednički kandidat. U Zakonu o izboru… Više »
Vidji Ivanovica…hahahaha
Šta je ovo? Niđe nikog…tužni skup
Politička stranka ili grupa građana može predložiti SAMO JEDNOG kandidata. Kako je onda moguće da ES predloži prvo Spajića, pa pošto je ovaj odbijen, pik – ne važi se, onda predlaže Milatovića. A Zakon je jasan: Alineja dva je precizna.
Jeli dostavio helihopterom?
Za janka jedinog poštenog i za spas crne gore
Pa i po cijenu 10 mrrvih crnogoraca ..je li ?
Isto tako da podsjetimo da je Milatovic rekao kako nema veze ako pogine 10 crnogoraca da bi se ustolicio onaj mafijas iz SPC na Cetinje
A gdje je janko? I gdje je spajić?
Pljevljake izbacili da ih ne kompromituju,kontrola štete.
E zamisli da nam ovaj bude preśednik
Sramno
Član 4 Zakona o predsjedniku ne dozvoljava dvije kandidature iz jedne partije. Jedan kandidat je odbijen. Drugoga nemaju pravo da kandiduju.