Nakon što je objavljen tekst pod naslovom “Skandalozna reakcija Bečića i Demokrata nakon napada na Abazovića” reagovali su iz te stranke. Demokrate ističu da stranicu “Aleksa Bečić – Demokrate – Demokratska Crna Gora” ne administrira ni predsjednik partije Aleksa Bečić, niti bilo ko iz Kluba poslanika Demokrata, već administratorski tim press centra Demokrata.
Bečić ima lični profil, Facebook i Twitter, kao i poslanici, kažu Demokrate.
“Stav u Facebook objavi koji ste nazvali skandaloznim jeste stav administratorskog tima stranice, iliti press centra Demokrata. Nikako Alekse Bečića ili bilo kojeg poslanika ili funkcionera Demokrata. Aleksa Bečić, poslanici i funkcioneri nastupaju javno i ne kriju stavove, u šta se možete uvjeriti svaki dan prostim uvidom u njihove aktivnosti koje se prenose putem medija i koje oni objavljuju putem društvenih mreža”, navode Demokrate.
Kad Demokrate zvaničnu stranicu Aleksa Bečić – Demokrate – Demokratska Crna Gora preimenuju u stranicu administratorskog tima ili press centra Demokrata onda će CdM-a tako i navodti.




“Administratorski tim press centra Demokrata”, dakle Demokratska Crna Gora, dakle Becic i druzina. Ne?
Najgori bili i ostali. Ali cu biti uzdrzan.
Kasno je da se ogradjujete od svojih izjava
Ne priznajete to sto jeste ? Pale su maske svega se nagledasmo a i tek cemo .
Sve što vole Demokrate Crnogorsko je samo biračko tijelo koje otimaju od Crnogoraca .
Bljutavo,ljigavo…
Demokrate postale ekstremnije od DFa.
Opa, imamo nesto novo na političkoj sceni.
Demokrate napokon imaju stav i nekom pitanju.
Bas su me demokrate razocarale ,ja licno ovakve vise ne podrzavam.
Mora da sam ja napisao…e licemjeri ne mozete se oprati
Joj vala no je Milo napisa haha
sta pricate …. u Demokratama niko, pa ni taj isti Becic, ne smije nista uraditi dok Bogdanovic ne aminuje …
Sto puta bih lajkovao
Dno dna mir je naša nacija 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮👎👎👎👎👎👎👎👎
Ovo je postalo odvratno, je li moguce da su toliko ostrasceni i da bi zbog fotelja stavili na stub srama svakog ko im se suprtostavi.
Ne znam zasto lazu, kad vidimo da je sa ljaljovog naloga pisano, a ne s naloga demokrata
Kako reče ono za večeras,Evropski Demokratski skup ????? A dosta više “pasivni” ne vadiš iz usta tu riječ Evropa,a pokaza si ovih dana koliki si lažov
Operisani a?
Pa vidite da niko od njih ne spava,ovi botovi su zajebali one vučiceve .. panika nevidjena,da nije tako i da nije rat oko fotelja , bili bi smireni,da su pravi i zdravi. PANIKA EPSKIH RAZMJERA 🤣🤣
Pa njegova je slika i adresa ako koza laze ne laze rog dzabe se pravdate vi bi ste ga sad razapeli da vam basta….
Uzdrzani izdajnici ,klasika 🤮🤮🤮
Nikad gora partija i podmuklija nije bila u CRNOJ GORI nikad za nikad sigurno pihhhhhh
df su gospoda za njih,kakvu su da su ,oni kazu tako je i tako ,ovo becica sve u zavijenoj formi,obmanjuje narod i folira !!!!
A koja imena stoje iza “Press tima”. A da li tekstovi idu na odobrenje predsjedniku Demokrata ili ste jedna neorganizovana gomila?
Ovaj abazovic nikako da se OPAMETI ko prvo zbog DPS revansizma usao je u koaliciju sa cetnicima ? NIJE svjestan da je usao u VRZINO KOLO da ce se tesko ISCUPATI ? Sad njegovi partneri pokazuju pravo lice ??? UZBUNA borba za fotelje ? Krenuo si DOVRSI TAJ POSAO ? Srusi cetnike sa tim si srusio ostale cetnike sto ih… Više »