Politika

Nikolić: Očito su se isplatile 4,1 milion eura koje je Vučić investirao u Vijesti

Miloš Nikolić

Na sve načine Željko Ivanović i Vijesti pokušavaju da uvuku Demokratski front u 44. Vladu. O kakvim besprizornim manipulatorima se radi govori i činjenica da – po pisanju Vijesti, reformi i evropskih integracija nema bez proruskih i velikosrpskih elemenata u Vladi, kazao je Miloš Nikolić, portparol Demokratske partije socijalista Crne Gore.

“Očito ipak da su se isplatile onih 4,1 milion koje je Aleksandar Vučić – po riječima sadašnjeg Željkovog štićenika Milana Kneževića, investirao u ovaj koncern. Vijesti i IN4S samo su dvije strane iste medalje koje imaju isti zadatak u Crnoj Gori i istog šefa u Beogradu”, naveo je Nikolić na Tviteru.

NAJNOVIJI NAJSTARIJI POPULARNI
Mimi
Gost
Mimi

E vala se vi “opuciste” od posla.. tvit tvit to je sve sto znate

Mali
Gost
Mali

Ovo što se dešava u CG je okupacija,

KPCG
Gost
KPCG

dok je DPS spavo debelim snom i mislio da nikad nece izgubiti vlast drugi su nesmetano vrhljali i kopali na sve strane da sruse demokrasku sekularnu i antifasisticku Crnu Goru ito uz pomoc komsije cetnika Vucicakoji je milione investirousve rasisticke organizacije-partije

Sto mu gromova.
Gost
Sto mu gromova.

Naučno dokazano je da su špijuni najgori, ljudi koji postoje u svjetu loji sarađuju sa rusijom i srb i svim negatorima CG među kojima je spc.

Vila
Gost
Vila

Liše izuzetaka tako mi Ivanovića i kuča

Krleе
Gost
Krleе

??????????????

Bol
Gost
Bol

Sve sve ali 30 godina pljacke vam se ne oprasta moj Nikolicu.

Zabjelo
Gost
Zabjelo

Ko si ti

Mila
Gost
Mila

Nije mi jsdno zašto niko ne priča o nevjerovatnih 30 000 gradjana Crne Gore koji su ušli iz Srbije i RS u Crnu Goru na dan predsjedničkih izbora. Zamislite kakva koincidencija, nisu radile kamere dok ti ljudi nisu ušli u Crnu Goru!? JE li moguće ? Kskva smo mi to zemlja? Ovdje ništs ne funkcioniše! U našu zemlju može ući… Više »

Zabjelo
Gost
Zabjelo

Niko brnotils jer nije tačno. Uostalom tu ne onaj vaš birački spisak za koji ste se kleli da je najbolji u evropi…

Miki
Gost
Miki

Pa kad su jedni uvozili albance i dijasporu, drugima su dali ideju… Sada se samo mi ništa ne pitamo

Peroni
Gost
Peroni

Kako se pojavis pada rejting DPS-a. A da se malo i ti povuces u korist stranke…

San
Gost
San

Ako je tako nemaš razloga za nervozu. Drži se tvog DFa i satelita.

Max
Gost
Max

Ako iko ima satelite to je DPS

amo
Gost
amo

Sve to treba kao Tito po kratkom postupku.

Krleе
Gost
Krleе

Па зар се ви не залажете за западне вриједност. Разне слободе: штампе , мишљења, транс ово, транс оно. Најлакше је по кратком поступку.

Tomaš
Gost
Tomaš

Željku Ivanoviću je valjala Cg dosta, sad mu ne valja pljuje po njoj treba ga proćerat pa neka otvori javno u srb ili moskvu kancelariju.

Send this to a friend