Na sve načine Željko Ivanović i Vijesti pokušavaju da uvuku Demokratski front u 44. Vladu. O kakvim besprizornim manipulatorima se radi govori i činjenica da – po pisanju Vijesti, reformi i evropskih integracija nema bez proruskih i velikosrpskih elemenata u Vladi, kazao je Miloš Nikolić, portparol Demokratske partije socijalista Crne Gore.
“Očito ipak da su se isplatile onih 4,1 milion koje je Aleksandar Vučić – po riječima sadašnjeg Željkovog štićenika Milana Kneževića, investirao u ovaj koncern. Vijesti i IN4S samo su dvije strane iste medalje koje imaju isti zadatak u Crnoj Gori i istog šefa u Beogradu”, naveo je Nikolić na Tviteru.
(2/2) Očito ipak da su se isplatile onih 4.1 milion koje je Aleksandar Vučić – po riječima sadašnjeg Željkovog štićenika Milana Kneževića, investirao u ovaj koncern.
Vijesti i IN4S samo su dvije strane iste medalje koje imaju isti zadatak u #CrnaGora 🇲🇪 i istog šefa u Beogradu.
— Miloš Nikolić (@portparoldps) August 17, 2023




E vala se vi “opuciste” od posla.. tvit tvit to je sve sto znate
Ovo što se dešava u CG je okupacija,
dok je DPS spavo debelim snom i mislio da nikad nece izgubiti vlast drugi su nesmetano vrhljali i kopali na sve strane da sruse demokrasku sekularnu i antifasisticku Crnu Goru ito uz pomoc komsije cetnika Vucicakoji je milione investirousve rasisticke organizacije-partije
Naučno dokazano je da su špijuni najgori, ljudi koji postoje u svjetu loji sarađuju sa rusijom i srb i svim negatorima CG među kojima je spc.
Liše izuzetaka tako mi Ivanovića i kuča
??????????????
Sve sve ali 30 godina pljacke vam se ne oprasta moj Nikolicu.
Ko si ti
Nije mi jsdno zašto niko ne priča o nevjerovatnih 30 000 gradjana Crne Gore koji su ušli iz Srbije i RS u Crnu Goru na dan predsjedničkih izbora. Zamislite kakva koincidencija, nisu radile kamere dok ti ljudi nisu ušli u Crnu Goru!? JE li moguće ? Kskva smo mi to zemlja? Ovdje ništs ne funkcioniše! U našu zemlju može ući… Više »
Niko brnotils jer nije tačno. Uostalom tu ne onaj vaš birački spisak za koji ste se kleli da je najbolji u evropi…
Pa kad su jedni uvozili albance i dijasporu, drugima su dali ideju… Sada se samo mi ništa ne pitamo
Kako se pojavis pada rejting DPS-a. A da se malo i ti povuces u korist stranke…
Ako je tako nemaš razloga za nervozu. Drži se tvog DFa i satelita.
Ako iko ima satelite to je DPS
Sve to treba kao Tito po kratkom postupku.
Па зар се ви не залажете за западне вриједност. Разне слободе: штампе , мишљења, транс ово, транс оно. Најлакше је по кратком поступку.
Željku Ivanoviću je valjala Cg dosta, sad mu ne valja pljuje po njoj treba ga proćerat pa neka otvori javno u srb ili moskvu kancelariju.