Politika

Radović na čelu OO DPS Herceg Novi

Radović

Opštinski odbor Demokratske partije socijalista Herceg Novi je na večerašnjoj sjednici jednoglasno izabrao Slobodana Radovića Kruša za predsjednika ovog odbora.

Odluka je donijeta, nakon što je Predsjedništvo DPS na sjednici održanoj 24. januara dalo jednoglasnu podršku Radoviću koji je bio i jedini kandidat za predsjednika OO DPS Herceg Novi.

Izabran je i novi Izvršni odbor koji čine i Mlađen Bulajić, Gordana Rajević, Maja Bakrač, Ranko Konjević, Slavko Vavić, Nevena Keković, Svetozar Baković, Suzana Tomanović, Mitar Krivokapić, Vlado Kosić, Borivoj Vuković i Zoran Lučić.

Pored izabranih članova, shodno Statutu DPS, u IO ušli su i članovi GO DPS Crne Gore iz Herceg Novog Zoran Kovačević, Petar Porobić i Stanko Zloković.

S.B.

NAJNOVIJI NAJSTARIJI POPULARNI
Bu bu
Gost
Bu bu

Sad cjela opozicija slavi

Zoran beograd
Gost
Zoran beograd

Dps je cuvar suverenosti crne gore.

Ljuta
Gost
Ljuta

sad ce dps okg da krene….e svasta..

Milorad
Gost
Milorad

Ovaj iz RS za presednika odbora Dps HN. Ali moram da mu pohvalim onaj restoran na plazi sto ima prava 10ka.

Send this to a friend