Danas se “djelatna ljubav” dokazuje poklanjanjem novca svih građana, kazao je funkcioner Socijaldemokratske partije (SDP), Bojan Zeković komentarišući odlikovanje predsjednika Odbora direktora i izvršnog direktora EPCG, Milutina Đukanovića i Nikole Rovčanina Ordenom I stepena Svetog Petra II Lovćenskog Tajnovidca.
““Moderna” indulgencija. Davno odbačena praksa Katoličke crkve iz Srednjeg vijeka, živa kod SPC u 21. vijeku. Tada se “darivao” sopstveni novac, danas se “djelatna ljubav” dokazuje poklanjanjem novca svih građana. Ništa pošten život, samo novac. AXIOS”, poručio je Zeković na Tviteru.
“Moderna” indulgencija.
Davno odbačena praksa Katoličke crkve iz Srednjeg vijeka, živa kod SPC u 21. vijeku.
Tada se “darivao” sopstveni novac, danas se “djelatna ljubav” dokazuje poklanjanjem novca svih gradjana. Ništa pošten život, samo novac.
AXIOS 🙂https://t.co/sLiGMLxz54— Bojan Zeković (@BojanZekovic) November 21, 2022




Ovo je sistemattsko uništavanje svih naprednih i građanskih ideja. Još samo da se sbi obučemo u mantije. Tiranija !!!
Što ima taj pop da dijeli ordenje sa Njegoševim imenom, Njegoš je bio poglavar Crnogorske pravoslavne crkve, autokefalne?!!! Što se svaka šuša češe o Njegoša?
Gvozdeni krst im po naslijeđu više odgovara!