Fudbal Romantičari se remijem oprostili od Evrope

Đuretić: Bolji u prvom poluvremenu

Dragoljub Đuretić

Trener OFK Titograda Dragoljub Đuretić žali što se “romantičari” od Evrope nijesu oprostili pobjedom.

Očekivano, sofijski CSKA bio je prevelik zalogaj za tim iz podgoričkog naselja Stari aerodrom.

“Poslije 4:0 u Sofiji trebalo je motivisati ekipu da odigra ovako borbeno, takmičarski i taktički. U prvom poluvremenu bili smo bolji, odigrali dobro, stvorili tri šanse, nažalost niiesmo ih iskoristili. Iako se radi o jakoj ekipi, CSKA u prvih 45 minuta nije stvorio nista. U drugom su gosti imali inicijativu, stoje razumljivo jer smo odradili samo 28 dana priprema i odigrali svega dvije kontrolne utakmice, što je malo da se uđe u optimalnu formu. Što je tu je, zadovoljan sam utakmicom ovdje i prvim poluvremenom u Sofiji. Imamo takmičarsku ekipu, koja će se do kraja boriti za treće mjesto u prvenstvu jer su Budućnost i Sutjeska glavni favoriti”, kazao je Đuretić.

Pojačanja su neophodna…

“Imamo samo jednog špica, ni u mlađim kategorijama nemamo alternativu. Treba nam igrač na toj poziciji i jedan polušpic. To sada igra Vojin Pavlović, ali je on više zadnji vezni. Potreban nam je neko ko može da provuče loptu Đalović i Mendiju”, istakao je iskusni stručnjak.