Branko Brnović je navijače Espanjola uveseljavao partijama na starom, kultnom Monžuiku, a sada jedan od ulaza (konkretno broj 47) novog, super modernog stadiona “Kornelja el Prat” nosi njegovo ime.
Legenda crnogorskog fudbala na simboličan način je nagrađen za sve ono što je uradio u plavo-bijelom dresu tima iz Barselone.
Ime bivšeg selektora Crne Gore (a sada jednog od najozbiljnijih kandidata za klupu Partizana) nalazi se među 98 igrača (toliko je i ulaza na ovom zdanju izgrađenom 2011. godine) koji su pisali istoriju Espanjola. Kluba koji je u oktobru proslavio 117. rođendan.
“Ogromna čast zaista. Čast, zadovoljstvo i naravno dokaz da sam ono što sam radio radio na pravi način. I da to zna da se cijeni”, rekao je sinoć Brnović, koji je za Espanjol odigrao 146 utakmica za šest godina provedenih u prijestonici Katalonije.
Čelnici Espanjola su ovu akciju pokrenuli u sklopu projekta “Slava herojima” još prije dvije godine, a kompletan posao je okončan prije nekoliko dana.
“Želimo na ovaj način da se povežemo sa našim navijačima, da saznaju više o igračima koji su dali sve za ovaj klub”, stoji na sajtu Espanjola.
Ulaz broj 47. Branko Brnović i Espanjol veza za sva vremena.




Stari folirant o seljak. Pustio je snimak od ljetos sad kad treba da se pojavi da je tobože on za partizan. Sve ti je providno i dripacki.
Bravo Brna,nadam se da ce Partizan njemu ukazati povjerenje na klupi i da ce tu dokazati da su sva olajavanja koja je dozivio od ovih “patriota” ljubitelja Cica Kranjcara bila pogresna i zlonamjerna.
Dobar je Brnovic bio fudbaler. Nije mi se svidio kao selektor, iako se vidi da je sve od srca radio, ali prosto to nije imalo dobar rezultat. S druge strane, lijepo je vidjet da imamo jos igraca koje stranci cijene, a ko u inostranstvu nije radio, ne zna koliko se tesko izborit za postovanje na tudjem terenu. Cestitke!
Svaka čast Brna!!!
Nema sta lijepo brate
Svaka cast.
Htio bih i da dodam da smo Brnu toliko bili satanizovali zbog neuspjeha nase repke da smo zaboravili da je bio dobar igrac i jos bolji covjek
BRAVO,FALA I ESPANJOLU A I BRANKU,BEZ UZAJAMNOG ZADOVOLJSTVA NEMA NEMA SRECE!
Za postovanje