Fudbal Naš as igrao u drugom poluvremenu

Jovetiću 45 minuta u remiju Monaka i Monpeljea

Stevan Jovetić odigrao je 45 minuta u remiju Monaka sa Monpeljeom 1:1, u 7. kolu Lige 1.

Naš je na poluvremenu zamijenio Kevina Folanda i imao je nekoliko pokušaja ka golu rivala.

Monako je propustio da pobijedi protivnika koji je od 19. minuta imao igrača manje zbog isključenja Savanijea.

Sa desetoricom je Monpelje poveo u 51. minutu preko Mavididija, da bi iz penala izjednačio Ben Jeder u 70.

Do kraja je tim iz Kneževine napadao, ali prilično jalovo, pa nije bilo promjene rezultata.

Monpelje i Monako poslije ovog remija imaju po 11 bodova na diobi šeste i sedme pozicije.

Marko
Marko

Dobro je odigrao tih 45 minuta. On je taman takav igra, da udje u drugom poluvremenu i sigurno ce dobro odigrati.