Makedonci slavili u Podgorici

Fudbalska reprezentacija igrača do 20 godina poražena je rezultatom 2:0 u prijateljskom meču sa Makedonijom.

Oba gola za goste na utakmici igranoj na Trening kampu FSCG postigao je Emil Abaz, u 21. i 50. minutu.

Na drugoj strani, ekipa selektora Mojaša Radonjića nije prikazala igru kao u pobjedi nad Srbijom prošlog četvrtka.

U prvom poluvremenu napadač Crne Gore Meris Skenderović je iz dobre situacije imao neuspješan pokušaj loba.

U nastavkususreta kapiten Ilija Vukotić iz slobodnog udarca u 52. minutu ugrozio gol Makedonije ali je protivnički golman ostao nesavladan.

“Ekipa Makedonije je tehnički i taktički veoma dobra, a u ovoj utakmici je bila agresivnija od nas. Mislim da nam je to bio glavni problem. U meč smo ušli opušteno, kasnije je teško vratiti se na pravi način. Pravili smo dosta individualnih grešaka, pogotovo kod oba gola Makedonije. Danas nijesmo bili na dovoljno dobrom nivou”, kazao je selektor Radonjić.

slavko
slavko

Muka mi je da gledam kako propada CG fudbal.Stalno su pozvani igraci koji nemaju rezultat.Umjesto da probaju da prosire spisak i da daju sansu i drugim igracima.isto je i sa U19 bez rezultata???.isti igraci zadnje tri godine bukvalno bez pobjede.A vdim da u omladinskoj ligi ima boljih igraca koji nikad nijesu pozvani u reprezentaciju.imate u ofk Titogradu najmanje dva igraca,imate… Više »